2777
2789
حمید نبود؟!

دوست پسر سابقم حمید بود که دو شب پیش دعوا کردم اون ولش کن کلی تهمت بهم زد و با چراغ قوه اومده بود من معاینه کنه 

امان از روزی که گدا معتبر شود   

بچه‌ها، باورم نمی‌شه!!!!

دیروز جاریمو دیدم، انقدر لاغر شده بود که واقعاً شوکه شدم! 😳 

از خواهرشوهرم پرسیدم چطور تونسته انقدر وزن کم کنه و لباس‌های خوشگلش اندازش بشه. گفت با اپلیکیشن "زیره" رژیم گرفته.منم سریع از کافه بازار دانلودش کردم و رژیممو شروع کردم، تا الان که خیلی راضی بودم، تازه الان تخفیفم دارن!

بچه ها شما هم می‌تونید با زدن روی این لینک شروع کنید

2802
حمید نبود؟!

این مطمئنم اون کاربر قدیمیه که رلش اسمش بهزاد بود

فوووق العاده ادم شکاک و خسیسی بود

اونم تریلی داشت

عکس یارو رو گذاشته بود

اونموقع همع بهش میگفتیم جدا شو ازش

پیج واژینیسموس دات آی آر(v a g i ni smus . irr) برای همه ی خانومها مفید و داشتنش ضروریه حتما مطالبشو دنبال کنید👌🏻چشم ها راشاید بتوان نابود کرد اما اندیشه را هرگز... از اونجایی که یادمه، همه فقط خواستن برن بهشت،هیشکی نخواسته بسازه بهشت🌚تو بگو بهشت چی شدش؟ اینجا هرکی مرد که رفتش زیر خاک..!!!!

من  بعد از خوندن شرایط ،احساس کردم این آقا خودرای و خسیس هست ،انگار فقط در فکر پول جمع کردنه مثلا ماشسن زیر پاش برای کسی که ماهی ۱۵۰ درآمدشه جالب نیس و اینکه سرویس عروسی رو خریده مهلونه خیلی حسابگره و نظر شما برلی سرویس وعردسی گرفتن و غیره براش مهم نیس

صددرصد پول خیلی مهمه ولی اگه اخلاق نباشه پول به درد نمیخوره الال باید اخلاق مورد بررسی قرار بگیره ب ...

من خودم طبق کاری که دارم و از نزدیک شاهد زندگی آدمها هستم بهتون توصیه میکنم الویت اول و مهمترتون رو روی اَخلاق و رفتار و طرز فکر فرد مقابلتون بزارید..

این مطمئنم اون کاربر قدیمیه که رلش اسمش بهزاد بود فوووق العاده ادم شکاک و خسیسی بود اونم تریلی داش ...

چرا چرت و پرت میگی ؟ من در مغازه یکسال کار میکنم انواع خواستگار ها اومده در مورد همشون تاپیک زدم چی میگی برای خودت 

مهم اینه از اون ۱۵۰ چقدشو خرج زنش میخواد بکنه اگ خسیس باشه پولش فایده ای نداره 

بعد خونه نخریدن مهم نیس من عموم بالاترین نقطه تهران خونش ۳۰۰ متره ۴ خوابه همراه سونا جکوزی استخر حیاط ویلایی اینارو گفتم بگم مستجره و خودش خونه نمیخره

من بودم میگفتم یکی از ترینلی هاتو بفروش یه خونه بخر مگه میشه تا آخر عمر مستاجر باشیم اول خونه چه منط ...

قبول نمیکنه درامدش واسش مهمه پس اینم باید رد کنم حمید هم که رد شد اینم که رد 

چرا چرت و پرت میگی ؟ من در مغازه یکسال کار میکنم انواع خواستگار ها اومده در مورد همشون تاپیک زدم چی ...

اره تو که راست میگی

تمام جزئیات تاپیکت با اون یکیه

مگه میشه دونفر همه چیزشون یکی باشه

هرچند به هیچ جام نیس 

فدای یه تار موم

ریپلای نکن که نمیخونم😁😛

پیج واژینیسموس دات آی آر(v a g i ni smus . irr) برای همه ی خانومها مفید و داشتنش ضروریه حتما مطالبشو دنبال کنید👌🏻چشم ها راشاید بتوان نابود کرد اما اندیشه را هرگز... از اونجایی که یادمه، همه فقط خواستن برن بهشت،هیشکی نخواسته بسازه بهشت🌚تو بگو بهشت چی شدش؟ اینجا هرکی مرد که رفتش زیر خاک..!!!!
2801