2733
عنوان

اگه عروسی بدون بچه دعوت شید میرید؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1443 بازدید | 115 پست
مثل تاپیک های حلیم با شکر و نمک...زایمان سزارین و طبیعی و خانم شاغل و خانه دار و ...شده این قضیه عرو ...

اگه میانه گرفته میشد انقدر حرف هم نبود میتونن بگن اقا بچت رو بیار کنترل کن ولی اینکه کلا نیار خیلی عجیبه 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

چقدر وقتیبزرگ شدم  خودمو تو فیلم عروسی یکی دیگه میدیدم خنده م می‌گرفت از کارای خودمون فیلمای عروسی قبلا پر از خاطره بود و دیدنش فان الان سلیقه ها عوض  شده  دیگه 

این قدر نگوییم باید به عقاید هم احترام بگذاریم    آنچه قابل احترام است حقایق است نه عقاید...!!   هیچ عقیده ای محترم ومقدس نیست    زیرا می‌تواند ریشه در جهل وخرافه ودروغ داشته باشد...میتواند گفتمانی از داعش یا شری سازمان یافته باشد...احترام به بسیاری از عقاید می‌تواند توهین آشکار به شعور خودمان باشد...!
اینکه بچتو ب اختیار خودت نبری ی چیزه اینکه بری تالار بگن بچتو ببر بزار خونه بیا ی چیز دیگه بعدم اقا ...

خب چه اشکالی داره بچتون خونه بمونه با مادربزرگی چیزی؟

مگه عروسی چه خبره که حتما دوست دارید بچتون میون سر و صدا و شلوغی حضور داشته باشه؟

خودتون اصلا بچه رو نمیزارید خونه برید بیرون؟

من میرم گرچه خب عروسی به بچه ها خیلی خوش میگذره ولی اونا ماشالله جا برا خوشی زیاد دارن ما بزرگا برامون کم پیش میاد با خیال راحت یه مهمونی بریم.مت هر وقت بتونم پسرم و میزارم پیش مادرم با همسرم دو تایی میریم سبنما و بازار واقعا میچسبه  

جدیدا چه چیزا مد شده🙄🙄

منم شنیدم بعضیا گفتن تو کارت دعوت نوشته بدون بچه بیاید

خب کی بدون بچش میره عروسی اخه؟ 

بعدم فکر کن عروسی یکی از نزدیکان باشه، خب اینجوری که همه خانواده میرن جشن، بچه رو به کی بسپریم؟ 

زندگی سخته.. ولی من از اون سختترم😎
چراتازگیا یه موج راه تفتاد کل فضا مجازی ک با بچه نیایید عروسی؟ مگه شاهزاده اید. خودتون بچه بودید اژ ...

بخاطر فیلم عروسیه

میتونن اقا ی فضای بازی برا بچه ها بزارن ک تو دست و پا نباشن

جدیدا چه چیزا مد شده🙄🙄 منم شنیدم بعضیا گفتن تو کارت دعوت نوشته بدون بچه بیاید خب کی بدون بچش ...

فکر کنم بین ترکا مرسوم باشه آقا و بانو برن 

من لرم تا بحال ندیدم همچین جشنی رو 

هم نظر نیستیم درست ولی دشمن همم نیستیم 
2706