2733
عنوان

اگه عروسی بدون بچه دعوت شید میرید؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1443 بازدید | 115 پست

منم خوشم نمی آد برم. .  البته بچه های خودم پیشم هستند اما از اینکه مجبورمیشم  بچه مادرهای بی مسئولیت رو نگه دارم متنفرم.  

یا دارن مجلس رو بهم می ریزن یا بچه های منو اذیت می کند.  باید سرگرمشون کنم🤕🥴🥴

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

خانواده ما اینطورین که مثلا برای عقد یا دعوت نمیکنن یا میگن بدون بچه ، انقدر گفتن منی که الان از سنم گذشته هم نمیرم چون رفتارشون زشت بوده واقعا 

باورت میشه من تا حالا ندیدم عقد اصلا چجوریه؟

عروسی مال عروس و داماده چون خرجشو اونا دادن  لطف میکنن بقیه رو سهیم میکنن اگر بخوان دیگه اینجو ...

خب اینجوری که لباس بپوشید عکس بگیرید دیگه تالار گرفتنتون چیه جشن یه چیز گروهیه تکی معنا نداره

خب اینجوری که لباس بپوشید عکس بگیرید دیگه تالار گرفتنتون چیه جشن یه چیز گروهیه تکی معنا نداره

دوست داریم با خانواده و دوستامون باشیم هرکی دوست نداره نیاد 

کسی نمیتونه بگه ما جشن بگیریم یا نگیریم فوقش بتونه تصمیم بگیره بیاد یا نیاد

دوست داریم با خانواده و دوستامون باشیم هرکی دوست نداره نیاد  کسی نمیتونه بگه ما جشن بگیریم یا ...

ادمی که دربرابر فهمیدم مقاومت میکنه رو کاری نمیشه کرد همون خانواده ودوستاتون عقیمن؟بچه ندارن؟خب معلومه همه بچه دارن نمیتونن بخاطر توکه همه بچشون رو بذارن یه گوشه ای یکم ادم باید درکم داشته باشه به هرحال هرکس یه نظری داره لطفا ریپلای نکنید ممنون

ادمی که دربرابر فهمیدم مقاومت میکنه رو کاری نمیشه کرد همون خانواده ودوستاتون عقیمن؟بچه ندارن؟خب معلو ...

ب خاطر من کاری نکنن بعدم عزیزم کسی که نزدیکه بچه رو دو ساعت پیش یکی نگه داره خودش میاد اگرم بچش ارومه و خراب کاری نمیکنه با بچش بیاد نمیدونم شما چرا انقد خودتو مهم میدونی باور کن کسی ناراحت نمیشه ینفر اگه نیاد 

والا دورو وریا ما همه شعور دارن اگه بچه ی خیلی شیطون و غیر قابل کنترل داشته باشن بچه رو میسپارن به خواهری خواهرشوهری کسی و میان 

طلبکارم نیستن خداروشکر شعورا بالاست 

ادمی که دربرابر فهمیدم مقاومت میکنه رو کاری نمیشه کرد همون خانواده ودوستاتون عقیمن؟بچه ندارن؟خب معلو ...

نه دیگه جوابتو باید بدن وقتی خودت تند تند ریپلای میزنی چیزی نگو اگه میخوای ریپلای نشی لطفا

ب خاطر من کاری نکنن بعدم عزیزم کسی که نزدیکه بچه رو دو ساعت پیش یکی نگه داره خودش میاد اگرم بچش اروم ...

اره شما سلطان شعورید ماشالله خانوادگی😂😂خیلی واضح گفتم ریپلای نزنید حوصله بحث باهاتون رو ندارم ممنون میشم🙂