2733
عنوان

یچیز میخوام بگم از قضاوت هاتون میترسم

| مشاهده متن کامل بحث + 334 بازدید | 21 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

حال یا حروم بودنش رو کاری ندارم ولی مایی ک میایم پیش شما آموزش یا ف ال گرفتن ب خاست خودمونه و خودمون میخایم اینا رو بشنویم. نگران حلا حرام بودنش نباش حلاله

برای شاد بودن منتظر جمعه نباش ، منتظر تابستان نباش ، منتظر کسی ک دوستت داشته باشد نباش ، شادی وقتی بدست میاد ک منتظر اتفاقی نباشی ................................... بهترین انتقام از کسی ک آزارت داده اینکه ک در نبودنش شاد باشی
عزیزم اولا که از لحاظ شرعی اگه اعتقاد داری درست نیست بعدم به عنوان یه دختر خانم خوب نیست بگن فلانی ف ...

درسته 

نه هویتمو نمیخواستم فاش کنم یجوری که نفهمه کسی چون واقعا خوب نیست

انتظار استقبال نداشتم😂 نه نمیگیرم برای کسی

ادرس پیجتو بده😂

برای شفای پسرم یه صلوات میفرستی💔                                                      حال خوبت آرزومه پسر قشنگم                                        قلبِ مادر میدونم یه روز خوب میشی🌿                                                                                                                                         به چشمهایم زل زد و گفت باهم درستش میکنیم!،  چه لذتی داشت همین باهم‌؛ حتی اگر باهم هیچ چیزی درست نشود                                                                            ✨سختترین حق الناس این است که به روح دیگران لطمه بزنی
حال یا حروم بودنش رو کاری ندارم ولی مایی ک میایم پیش شما آموزش یا ف ال گرفتن ب خاست خودمونه و خودمون ...

چقدر انرژی خوبی دادین با حرفاتون 

واقعیتش هنوز تصمیم نگرفتم ممنونم❤️