2733
عنوان

چه قدر همه به فکر خودشون هستن

118 بازدید | 14 پست

من چند ساله اومدم تو یک محیط جدید و خیلی روی رفتار دیگران دقت میکنم.

واقعا از خودگذشتگی خیلی پایینه.

من معلم هستم و حتی بچه ها که ذاتشون پاک تره هم بر اساس تربیت و فرهنگ دائم به فکر خودشونن

واقعا چرا آخه چرا همش به فکر اینیم که جای خوب ، موقعیت خوب، غذای خوب و...... برای ما باشه و ......

حس میکنم این حد از خودخواهی خیلی اذیتم میکنه

بله متاسفانه

خانمهای متاهل و مادران پسرهای جوان از زیبایی ، کمالات ، اشپزی و ......هیچ زنی جلوی همسر و پسرتون تعریف نکنین به خصوص خانمهای متاهل همسر شما جذب تعریف جنس مخالف می شوند و ضررش توی زندکی خودتون هست ....مادران هم تعریف نکنین چون پسرتان از همان ابتدا حس ازاد بودن راجع به این مسئلع پیدا می کنن .....با تشکر از شما عزیزان🌻🌻🌻

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

متاسفانه بی تفاوتی داره شایع میشه کم کم

یعنی این که طرف میگه فلانی مشکل داره اون یکی میگه به من چه مشکل خودشه

شکر خدا در پناه حسینیم🌱                                       گذرم تا به در خانه ات افتاد حسین (ع)                            خانه آباد شدم خانه ات آباد حسین (ع)                                       🇵🇸القدس لنا    🇵🇸                                                          لطفا برای بهبود حال روحیم صلوات بفرستید بهم بگید تا منم براتون حمد بخونم قشنگا                                        

بجز بچه ها و کسانی که آموزش گرفتن اینطور باشن. فک کنم بیشتر مردم ناسپاسی دیدن و بعدش تصمیم گرفتن که فقط خودم.  

وقتی کتاب هست چرا همه چیز رو خودمون تجربه کنیم.‌ دومین اعتقاد: فداکاری نکنیم..ثمره فداکاری انتظارات بیش از حد از طرف مقابل میشه. 🧚‍♀️🧚‍♂️🧚🌷

ماهایی که از اول اینطوری تربیت نشدیم اذیت میشیم و برامون سخته ولی اونا فکر میکنن رفتار نرمال همینه 

من اینجا حقیقت رو میگم نه چیزی که دوست داری بشنوی                       بوته های خار را در زمین من نکار شاید فردا پا برهنه به دیدارم بیایی

حتی دارن تو مخ مادرا میکنن که فقط خودت مهمی و داریم‌میبینیم خانمهایی که راااحت بدون تلاشی زندگیشون باوجود بچه میپاشونن ومیرن سی خودشون!!!! حالا شما از بچه مدرسه ای ها چه انتظاری داری تو این جامعه!!!

تو مدرسه ی ابتدائی هستم گاهی دلم برای بچه ها و آیندشون می سوزه . آخه نوع دوستی به نظرم خیلی توشون ضعیفه.

من خیلی کارها براشون میکنم تا بتونم کمی عوضشون کنم ولی گاهی حس میکنم تلاشم بیهودس

حتی دارن تو مخ مادرا میکنن که فقط خودت مهمی و داریم‌میبینیم خانمهایی که راااحت بدون تلاشی زندگیشون ب ...

به نظرم تک تک انسان ها ، حیوانات و حتی گیاهان اطراافمون

از ما تاثیر میگرند و خوبی و نیت پاک هم دیگررو می فهمن و همین طور برعکسش.

انسان از خوشحالی دیگران گاهی بیشتر از خوشحالی خودش لذت میبره ولی تو محیط من اثرا اصلا نمی خوان این قضیه رو تجربه کنن

2706