2733
عنوان

چطوری با این قضیه شوهرم کنار بیام

| مشاهده متن کامل بحث + 435 بازدید | 42 پست

ی هفته بدون هیچ کاری استراحت کن بخور و بخاب و فیلم ببین و از تنهاییت استفاده کن چون وقتی همسرت باشه باید کارای خونه و آشپزی انجام بدی اینطوری ی هفته استراحت میکنی 

ح‍‌س‍ م‍‌ی‍‌ک‍ن‍‌م #گ‍‌م ش‍‌دمام‍‌ا ت‍‌ل‍‌خ‌ت‍‌ر از‍ او‍‌‍ن ک‍‌س‍‌ی #د‍‌ن‍‌ب‍‌ال‍‌م ن‍‌م‍‌ی‍‌گ‍‌رد‍ه....:)
اون قبل رفتنش کلی بقل میکنه و اینا ولی من محل سگ نمیزارم بهش  نمیخام انگیزه بدم به  انگیز ...

اتفاقا اشتباه میکنی یه لحظه فکر کن به جای تو یکی دیگه بهش انگیزه بده و ازت سرد شه اتفاقااا باید رو خودت کار کنی خودخواه نباشی 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

حس میکنم همش بهم ظلم میشه برای همین این انعکاسو دارم 

سعی کن باهاش کنار بیایی 

رفتارت اصلا خوب نیست رفتارای خوب شوهزتو ببین 

اینجوری ازت زده میشه بهش تبریک اذیتش نکن بی شک اونم سعی میکنه برات جبران کنه دشمنت که نیست یار زندگیته موفقیتش شامل توهم میشه

ܩܔ ܣܩیܢܚ݅ܘ ܢ̣ߊ ܢ̣ܫ̇ض ܟܿܝ̇ߺܥ‌‌یܥ‌‌ܩܢ 😅 ️ ๛ܩߊ ܢ̣ܘ ܭܢܚܨ ܭܘ حߊ‌ܠܩߊ‌ܔ ܝ‌ߊ ߊ‌ܥ‌‌ܭܨ ܢ̣ܦ̇ܣܩܥ‌‌ ܥߊ‌ܝ̇ߺܩߊ‌ܔ ܝ‌ߊ ܩیܥ‌‌ܣیܩ! ️حرف زدن اسو نه‌خ‍‌ـב‍‌م م‍‌ث ر‍وان‍‌ش‍‌ن‍‌اس‍‌ا ص‍‌ح‍‌ب‍‌ت م‍‌ک‍‌ن‍‌م م‍‌ث #ر‍وان‍‌ی‍‌ا عمل‌میکنم   خدامیتونه توازعرش له فرش واز فرش به عرش برسونه🥲👌
من هیچ دوستی ندارم اگرم داشتم و اینو میگفتم مخالفت میکرد مطمئنم

دوستی یکی دک روزه با دوست مورد اعتماد چندساله فرق داره 

البتع هرچقدر دوستات کمتر باشن زندگیت بهتره

ܩܔ ܣܩیܢܚ݅ܘ ܢ̣ߊ ܢ̣ܫ̇ض ܟܿܝ̇ߺܥ‌‌یܥ‌‌ܩܢ 😅 ️ ๛ܩߊ ܢ̣ܘ ܭܢܚܨ ܭܘ حߊ‌ܠܩߊ‌ܔ ܝ‌ߊ ߊ‌ܥ‌‌ܭܨ ܢ̣ܦ̇ܣܩܥ‌‌ ܥߊ‌ܝ̇ߺܩߊ‌ܔ ܝ‌ߊ ܩیܥ‌‌ܣیܩ! ️حرف زدن اسو نه‌خ‍‌ـב‍‌م م‍‌ث ر‍وان‍‌ش‍‌ن‍‌اس‍‌ا ص‍‌ح‍‌ب‍‌ت م‍‌ک‍‌ن‍‌م م‍‌ث #ر‍وان‍‌ی‍‌ا عمل‌میکنم   خدامیتونه توازعرش له فرش واز فرش به عرش برسونه🥲👌
به نظرم مشکل از همسرت نیست مشکل از توعه که واسه خودت تایم نمیزاری باید واسه خودت تایم بزاری و ...

دوست ک متاسفانه ندارم

ولی قراره برم خونه مامانم این چند روز 

امتحانام دستو پامو بسته تفریحم نمیشه برم 

دوستی یکی دک روزه با دوست مورد اعتماد چندساله فرق داره  البتع هرچقدر دوستات کمتر باشن زندگیت ب ...

اره منم دوستامو سال ب سال از دست دادم اوایل خیلی سخت بود و بهم فشار میومد ولی الان عادت کردم دیگ