2777
2789
عنوان

عروسی لر هاس 🤤🤤

| مشاهده متن کامل بحث + 6464 بازدید | 362 پست

بچه‌ها، باورم نمی‌شه!!!!

دیروز جاریمو دیدم، انقدر لاغر شده بود که واقعاً شوکه شدم! 😳 

از خواهرشوهرم پرسیدم چطور تونسته انقدر وزن کم کنه و لباس‌های خوشگلش اندازش بشه. گفت با اپلیکیشن "زیره" رژیم گرفته.منم سریع از کافه بازار دانلودش کردم و رژیممو شروع کردم، تا الان که خیلی راضی بودم، تازه الان تخفیفم دارن!

بچه ها شما هم می‌تونید با زدن روی این لینک شروع کنید

بله شیرازیا لر نیستن ولی الان اکثر شیراز لران که از شهرای اطراف اومدن  نمونش همون هادی چوپان و ...

درسته

.امروز خدای مهربان در انتظار من است تا حرکتی کنم و برکتی بی نهایت مرا دهد پس قدم برمی دارم به سوی خوشبختی حرکت از من، برکت از او 🙏🌹🌹 اکنون آبان۱۴۰۱وزن۸۰کیلو‌.به امید ۷۰ کیلو شدن. من از ۹۵ کیلو به ۸۰ رسیدم خدایا شکرت .به امید ۷۰ کیلو شدن
2802
اصالتا شیراز لر نداره عزیزم . منظورشون لرهای اطراف شیراز و استان فارس هست مثلا نورآباد ممسنی و اطراف ...

ما هم نگفتیم شیرازی ها لرن گفتیم داتل شیراز لرها زندگی میکند و جمعیت زیادی هم داریم طوری ک همیشه دوتا نماینده شیراز لر هستش 

خدایا کمکم کن جزتو کسیو ندارم .خدایااا تورو خدااااااااا
ماشالا چه ناز

ممنونم چشماتون ناز میبینه ❤

🖤روحت شاد برادرم داغت نابودم کرد🖤                        من عاشقی را باور نداشتم تا عشق تو را دیدم                                         👫پلیس گوگولی من👫                                             خدایا از این عشق ها نصیب دختران سرزمینم کن
چگینیا چرا تبعید شدن قزوین؟؟ کنجکاو شدم

پدر شاه تبعیدشون کرد چون لرا خیلی سرکشی میکردن و برای اینکه قدرت رو از لرا بگیره به همدان عراق مازندران گیلان قزوین و تعدادیشونو به سیستان و بلوچستان تبعید کرد 

استان بوشهر قبلا جز ک.ب بود تا اونجاییکه من خوندم و استان ایلام و کرمانشاه جز لرستان 

اگه از اين روزا زنده بيرون اومدم ديگه هيچى نميتونه شكستم بده.    
ممنونم چشماتون ناز میبینه ❤

ببین اینجا مثلا  خانمای مسن لباس چین چین میپوشن کوتاه با پای لخت یا جوراب رنگ پا .اونا لرن یا کورد؟  

ترکیب رنگ مو خواستی تاپیک رنگ مو رو ببین و سوال کن
ما هم نگفتیم شیرازی ها لرن گفتیم داتل شیراز لرها زندگی میکند و جمعیت زیادی هم داریم طوری ک همیشه دوت ...

گلناز سوفیام تعلیق شدم

اگه از اين روزا زنده بيرون اومدم ديگه هيچى نميتونه شكستم بده.    
ببین اینجا مثلا  خانمای مسن لباس چین چین میپوشن کوتاه با پای لخت یا جوراب رنگ پا .اونا لرن یا ک ...

پس لر نیستن لر دامن بلند 

نمیدونم فدات بشم 

🖤روحت شاد برادرم داغت نابودم کرد🖤                        من عاشقی را باور نداشتم تا عشق تو را دیدم                                         👫پلیس گوگولی من👫                                             خدایا از این عشق ها نصیب دختران سرزمینم کن
پدر شاه تبعیدشون کرد چون لرا خیلی سرکشی میکردن و برای اینکه قدرت رو از لرا بگیره به همدان عراق مازند ...

اینا هم شوهرم میگه از سمت الموت کوچ کردن داخل قزوین . احتمالا همینه ک شما میگی. 

ترکیب رنگ مو خواستی تاپیک رنگ مو رو ببین و سوال کن
اصالتا شیراز لر نداره عزیزم . منظورشون لرهای اطراف شیراز و استان فارس هست مثلا نورآباد ممسنی و اطراف ...

شیرازی ها کجا رفتن پس ؟

حیف نیست شهرشون رو ول کردن 

آره منم شیراز که اومدم خیلی تاکید داشتن که لر نیستن و فارس هستن فکر کنم خود شیراز بیشتر فارس هستن درسته ؟؟؟

2801