2733
عنوان

عروسی لر هاس 🤤🤤

| مشاهده متن کامل بحث + 6381 بازدید | 362 پست

اونجا عزای عمومی نیست؟! اینجا از همه ماشینا صدای مداحی و روضه میاد

https://daigo.ir/secret/8236821766 سلام😊🖐🏻من تِلّی خاتون هستم...!رفیق بالاخره تهش میرسه به خدا🕊🌥 پس از اولش بسپارش به خود خدا ❤️👑نترس،نور بالاخره راهشو باز میکنه!🌞💛سرسخت باش مثل نور🪐🌌 ز پس صبر،تو را او به سر صدر نشاند👏🏻 "وَ لا تَقْطَعْ مِنْكَ رَجَائِي وَ أَمَلِی" بارالها امید و آرزویم را از خودت قطع مکن 🤲🏻💙اینجا بودن، اما آنجا را خواستن،دلیل به وجود آمدن استرس های درونی ست،بودن در این لحظه چه استرسی هست؟😌👌🏻تا نباشد امرِ حق،برگی نیفتد از درخت🍁❌️آنچیزی که انسان در میان بلایا یاد میگیرد، این است که در درون افراد بشر، ستودنی‌ها بیشتر از تحقیر کردنی هاست❤️‍🩹شما نمیدونین آدم‌ها رو توی چه شرایطی ملاقات می‌کنین، نمیدونین آدمها چه مراحلی رو گذروندن که الان رو به روتون ایستادن حتی نمیدونین چقدر قوی یا ضعیف بودن، یه چیزی بهشون بگین تا تسکین‌شون باشین؛مثلا من به تو میگم: " دمت گرم که از پس اون روزا الان اینجایی ؛ تو حتما خیلی بزرگ‌تر شدی و البته قوی‌تر💪🏻🥇یادمون باشه گفتن حقیقت توی زمان نادرست،مثل گفتن دروغ توی زمانِ درسته،حواسمون به جانِ کلمات باشه🧐🔍چون اغلب مردم به قصد فهمیدن گوش نمیدن،آنها به قصد پاسخ دادن گوش میدن!ما چی؟به خودمون چطور گوش میدیم؟ما مثل اغلب مردم نباشیم😇💜 هیچ دل خُنک شدنی،ارزش شکستنِ یه دلِ دیگه رو نداره 💔❤️‍🩹اگر از كسی متنفری،از قسمتی از خودت در اون آدم تنفر داری؛چيزی كه از ما نيست نمی تونه افكار ما رو آشفته كنه،پس به جای توجه به زندگی دیگران از خودمون شروع کنیم و روی خودمون کار کنیم 🛠⚙️حضرت حافظ میفرمایند مباش در پی آزار و هر چه خواهی کن/که در طریقت ما غیر از این گناهی نیست💛 زمانی که خودت را دوست نداری عاشق کسی خواهی شد که تو را دوست ندارد،خودت رو بپذیر و یا تبدیل به کسی شو که دوستش داری🐛❤️🦋بعضی وقت‌ها آدم فکر می‌کنه کسی رو خوب می‌شناسه،اما در واقع فقط نقابش رو می‌شناسه!نقاب خودمون چی، می‌شناسیمش؟نقابت رو از روی صورتت بردار و خودت باش رفیق 🎭🪄لطفا به دنبال احترام و توجه نباش تا بی‌احترامی و بی‌توجهی تو را آزار ندهد😌👌🏻لطفا به کسی نِگر که ظلمت،بزداید از وجودت....🤍🤍🤍در نهایت یادت باشه آخر این سوز بهاری پیداست...🍂🍃

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

برو نگاه کن عزیزم‌‌ما لرا خوشحال میشیم کسی بیاد مهمونمون بشه.

عکس بذارم با لباس لری

🖤روحت شاد برادرم داغت نابودم کرد🖤                        من عاشقی را باور نداشتم تا عشق تو را دیدم                                         👫پلیس گوگولی من👫                                             خدایا از این عشق ها نصیب دختران سرزمینم کن
شیرازم لر داره ینی !؟؟؟؟ وای چه باحاللل  😍♥️

اصالتا شیراز لر نداره عزیزم . منظورشون لرهای اطراف شیراز و استان فارس هست مثلا نورآباد ممسنی و اطراف کازرون و ...

کلا داخل شیراز هم شیرازی اصیل اندک هست اکثرا  شهرهای کوچک و اطراف به شیراز اومدند ولی شیرازی ها لر نیستند . 

.امروز خدای مهربان در انتظار من است تا حرکتی کنم و برکتی بی نهایت مرا دهد پس قدم برمی دارم به سوی خوشبختی حرکت از من، برکت از او 🙏🌹🌹 اکنون آبان۱۴۰۱وزن۸۰کیلو‌.به امید ۷۰ کیلو شدن. من از ۹۵ کیلو به ۸۰ رسیدم خدایا شکرت .به امید ۷۰ کیلو شدن
اونجا عزای عمومی نیست؟! اینجا از همه ماشینا صدای مداحی و روضه میاد

والا برای ما عین خیالشون نبود همون موقع که عذای عمومی اعلام شد رفتن تو پارکا رقصیدن تا نصف شب 

یه قایقه بی باد‌بون و لنگر وسط دریا ، یروزی به ساحل میرسه اما تیکه های شکستش . . . 
بذار من دوس دارم

اگه هستی لایک کن بذارم زودی پاک کنم

🖤روحت شاد برادرم داغت نابودم کرد🖤                        من عاشقی را باور نداشتم تا عشق تو را دیدم                                         👫پلیس گوگولی من👫                                             خدایا از این عشق ها نصیب دختران سرزمینم کن
اصالتا شیراز لر نداره عزیزم . منظورشون لرهای اطراف شیراز و استان فارس هست مثلا نورآباد ممسنی و اطراف ...

بله شیرازیا لر نیستن ولی الان اکثر شیراز لران که از شهرای اطراف اومدن

نمونش همون هادی چوپان و دکتر ملک حسینی و خرام و یزدانپناه و..

یه قایقه بی باد‌بون و لنگر وسط دریا ، یروزی به ساحل میرسه اما تیکه های شکستش . . . 
2706