2777
2789
عنوان

عروسی لر هاس 🤤🤤

| مشاهده متن کامل بحث + 6464 بازدید | 362 پست
پس لر نیستن لر دامن بلند  نمیدونم فدات بشم

اخه یه عده شون لک هستن . کورد هم زیاد هست اینطرف اما لر بیشتره . میگم اکثرشون هم چگینی هستن

ترکیب رنگ مو خواستی تاپیک رنگ مو رو ببین و سوال کن
جونم دوور نورابادی ؟؟

منو میگی؟ 

🖤روحت شاد برادرم داغت نابودم کرد🖤                        من عاشقی را باور نداشتم تا عشق تو را دیدم                                         👫پلیس گوگولی من👫                                             خدایا از این عشق ها نصیب دختران سرزمینم کن

یکسال پیش هیچ امیدی نداشتم، همه روش ها رو امتحان کردم تا اینکه بعد از کلی درد کشیدن از طریق ویزیت آنلاین و *کاملاً رایگان* با تیم دکتر گلشنی آشنا شدم. خودم قوزپشتی و کمردرد داشتم و دختر بزرگم پای پرانتزی و کف پای صاف داشت که همه شون کاملاً آنلاین با کمک متخصص برطرف شد.

اگر خودتون یا اطرافیانتون دردهایی در زانو، گردن یا کمر دارید یاحتی ناهنجاری هایی مثل گودی کمر و  پای ضربدری دارید *قبل از هر کاری با زدن روی این لینک یه نوبت ویزیت 100% رایگان و آنلاین از متخصص دریافت کنید* .

ببین اینجا مثلا  خانمای مسن لباس چین چین میپوشن کوتاه با پای لخت یا جوراب رنگ پا .اونا لرن یا ک ...

لباس لرای بختیاری و جنوب یکیه 

لباس لرای همدان و قزوین و لرستان و ایلام و..هم با اونا فرق داره ی سربند داره به اسم گلونی و ی پیراهن بلند مث ما دامن ندارن

اگه از اين روزا زنده بيرون اومدم ديگه هيچى نميتونه شكستم بده.    
اخه یه عده شون لک هستن . کورد هم زیاد هست اینطرف اما لر بیشتره . میگم اکثرشون هم چگینی هستن

نمیشناسم اینایی که گفتی مال سمته ما نیستن ❤

🖤روحت شاد برادرم داغت نابودم کرد🖤                        من عاشقی را باور نداشتم تا عشق تو را دیدم                                         👫پلیس گوگولی من👫                                             خدایا از این عشق ها نصیب دختران سرزمینم کن
2802
شیرازی ها کجا رفتن پس ؟ حیف نیست شهرشون رو ول کردن  آره منم شیراز که اومدم خیلی تاکید داشتن ک ...

شیراز لهجه شیرازی حرف میزنند ولی تو شیراز لر زندگی میکنند و خیلی هم منصب دار هستن. داخل شهر 

خدایا کمکم کن جزتو کسیو ندارم .خدایااا تورو خدااااااااا
ما هم نگفتیم شیرازی ها لرن گفتیم داتل شیراز لرها زندگی میکند و جمعیت زیادی هم داریم طوری ک همیشه دوت ...

من جواب ایشون که گفتند شیراز لر داره رو دادم . بعد هم کامنت من رو بخون بعد ریپلای کن . 

.امروز خدای مهربان در انتظار من است تا حرکتی کنم و برکتی بی نهایت مرا دهد پس قدم برمی دارم به سوی خوشبختی حرکت از من، برکت از او 🙏🌹🌹 اکنون آبان۱۴۰۱وزن۸۰کیلو‌.به امید ۷۰ کیلو شدن. من از ۹۵ کیلو به ۸۰ رسیدم خدایا شکرت .به امید ۷۰ کیلو شدن
لباس لرای بختیاری و جنوب یکیه  لباس لرای همدان و قزوین و لرستان و ایلام و..هم با اونا فرق داره ...

عزیزم سوفیا تنی چقه دنبالت ایگشتم روودم 

خدایا کمکم کن جزتو کسیو ندارم .خدایااا تورو خدااااااااا
شیرازی ها کجا رفتن پس ؟ حیف نیست شهرشون رو ول کردن  آره منم شیراز که اومدم خیلی تاکید داشتن ک ...

مهاجرت کردن اکثرا خیلی وقت پیش 

بله ولی الان اکثرا لرن و لرا شیراز رو اداره میکنن 

جواب منو بده لطفا پس فارس های شیراز کجان 

مهاجرت کردن آجیم 

خیلی وقت پیش 

اینایی هم که موندن و میگن شیرازی ایم جهرمی و ترک فیروز آبادن اکثرا

2801