2733
عنوان

کاراته کیوکوشین

53 بازدید | 12 پست

حالا دقیق نمیدونم شما همون کاراته رو در نظر بگیرید 😅

تاثیری داره تو لاغری؟ 

مثلا تو تابستون چقد میشه کم کرد؟ 

🩶🇬🇧🧮🛍📸💒✈️🎧⛹‍♀🏀🍵🥗🥬🍏🌸👩‍🏫👩‍🎓

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

تمرین مبتدی ب کاهش وزن کمکی نمیکنه ک😅

خب نمیدونم ک  

شما در نظر بگیر ی ادم تازه وارد ک میره باشگاه رشته کاراته

طی سه ماه چقد میتونه کم کنه حدوودا

🩶🇬🇧🧮🛍📸💒✈️🎧⛹‍♀🏀🍵🥗🥬🍏🌸👩‍🏫👩‍🎓
خب نمیدونم ک     شما در نظر بگیر ی ادم تازه وارد ک میره باشگاه رشته کاراته طی سه ماه چقد ...

ببین همونطور ک گفتم کاملا بستگی داره ب تمریناتی ک مربی براتون می چینه

من رزمی کار میکنم ولی کاراته نیست، تو باشگاه خیلیا وزن کم کردن، تمرینات هوازی و بدنسازی اینا هم داریم. بعد باشگاه بغلی فقط میرن باشگاه باهم صحبت میکنن ورزش و تمرینی در کار نیست دیگه خودتون نتیجه رو مقایسه کنین

ي زندگي تاريك با آرزوهای رنگي☘️💙
ببین همونطور ک گفتم کاملا بستگی داره ب تمریناتی ک مربی براتون می چینه من رزمی کار میکنم ولی کاراته ...

ببین ربطی نداره من خودم تو ۱ هفته ۸کیلو کم کردم ولی ن با کاراته چون کاراته و ورزش هوازی کم نمی کنه صرفا ماهیچه ها رو قوی می کنه اگر در کنار اون رژیم بگیری و تمرین کنی کم میشه

ببین ربطی نداره من خودم تو ۱ هفته ۸کیلو کم کردم ولی ن با کاراته چون کاراته و ورزش هوازی کم نمی کنه ص ...

ن گفتم که رشته ام کاراته نیست، ووشو هست   هوازی هم اتفاقا تاثیر زیادی بر چربی سوزی داره خصوصا دویدن میتونید تحقیق کنید

ببین ربطی نداره من خودم تو ۱ هفته ۸کیلو کم کردم ولی ن با کاراته چون کاراته و ورزش هوازی کم نمی کنه ص ...

حرفتون کاملا درسته اما نمیشه گفت کاراته صرفا نمیتونه باعث کاهش وزن بشه چون بستگی داره ب تمرین های مخصوص باشگاهش

حرفتون کاملا درسته اما نمیشه گفت کاراته صرفا نمیتونه باعث کاهش وزن بشه چون بستگی داره ب تمرین های مخ ...

خب عموما ی رشته چون هدف یکیه ی ورزشی می کنن فقط بحث شدت و مقدار تلاش خود فرده