2733

همیشه خجالت میکشم حس میکنم بقیه دارن با خودشون چقدر زشته حالم ب هم خورد چقدر کچله هیچ مویی نداره مثلا چند روز قبل دو تا دختر خاله کوچیکم کنار هم نشسته بودن ب هم میگفتن تو چقدر زشتی ولی حس کردم منظورشون منم 🥲

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

نه خب برگشتی میگی زشتم ولی حال ندارم حرف بزنم 😂😂 آخه هیچ کس زشت نیست  اتفاقا اون هایی که خوش ...

ن بخدا من زشتم قبولم دارم و دیگه عادت کردمم فقط وقتی با رفیقام بیرون برم غرورم میشکنه😂

نه خب برگشتی میگی زشتم ولی حال ندارم حرف بزنم 😂😂 آخه هیچ کس زشت نیست  اتفاقا اون هایی که خوش ...

اره واقعا اعصاب مصاب ندارم🤷🏻‍♀️😂همه میگنن بعم.ولی اعتمادبنفس خودم زیر صفره😂

دیبایی ساختم ک ب بودنش افتخار میکنه:)🤌🏻🤍  
منم زشتم خیلی امروز با دوستم رفتیم بیرون پسرا رد شدن گفتن ای زشته ای خوشکله🥲 خیلی حس بدیه میدونی؟& ...

کنجکاو شدم ببینمتون  

هم اسمه آریانا گرنده  . با افتخار رئالی هستم . اگه بارسایی هستی ریپ نزن   
بخداا زشتم عکس نمیتونم کاش پیاما پسره ک میخاس بام اشنا بشه و بم گف زشت داشتم میفرستادم

هیییی به نظرم اونم کاری خوبی نکرده مستقیم گفته

هم اسمه آریانا گرنده  . با افتخار رئالی هستم . اگه بارسایی هستی ریپ نزن   
2706