2777
2789

حالا ب هر دلیلی مثلا برای ی نفر ک‌مرده توی گوشی میبینه یاهرچی وقتی احساساتی میشه وگریه ش میگیره ازش بدم میاد دلم میخواد بزنم دهنش 😐 یجورایی چندشم میشع ک همچین آدم مزخزف و بیشعوری واسه ی نفر دیگه احساساتی میشه 

کسی ک زن و بچه ی خودشو میگیره ب باد کتک واسه ی. بچه ای ک گم میشه گریه می‌کنه یا ی سگ میمیره گریه می‌کنه بدم میاد ازش کسی هست مثه من،،،،💔

از گریه کردنش بدت میاد یا اینکه برا دیگران دل میسوزونه ولی شمارو اذیت میکنه؟ 

لطفاااا کلایک نکنید 🌼با افتخار تــــرکم ✌🏿❤کیــم نبلِر کیــم نَچکِــر🤍📍قد کشیدن های ما پاداش جان فرسودن است. 🕊این روزا میگذره دلم آروم میگیره یه روزی میرسم به اون روزی که میخوام✨(۱۴٠۳/۶/۵)

یکسال پیش هیچ امیدی نداشتم، همه روش ها رو امتحان کردم تا اینکه بعد از کلی درد کشیدن از طریق ویزیت آنلاین و *کاملاً رایگان* با تیم دکتر گلشنی آشنا شدم. خودم قوزپشتی و کمردرد داشتم و دختر بزرگم پای پرانتزی و کف پای صاف داشت که همه شون کاملاً آنلاین با کمک متخصص برطرف شد.

اگر خودتون یا اطرافیانتون دردهایی در زانو، گردن یا کمر دارید یاحتی ناهنجاری هایی مثل گودی کمر و  پای ضربدری دارید *قبل از هر کاری با زدن روی این لینک یه نوبت ویزیت 100% رایگان و آنلاین از متخصص دریافت کنید* .

2802

عنوان تایپکت منو برد به سمت یه مرد عاشق و احساسی اما وقتی متنتو تا اخر خوندم ....برات ارزو میکنم کارما جواب هر کی که بهت بدی کرده بده..

حسام من...جانم..میشه یکبار دیگه صداتو بشنوم؟...میشه یکبار دیگه دستاتو بگیرم؟...خیلی زود نبود؟...ما که تازه داشتیم زندگیمونو شروع میکردیم...میشه بیای بگی همه ی اینا شوخی بوده ؟...مگه خودت نگفتی کنارت میمونم ؟؟چرا باید ۹ روز بعد از عقدمون از دستت بدم...۱۴۰۳ نحس ترین سال عمرم بود...پسرعمو ، همبازی بچگی، معشوق ، نابغه ،دلم برات خیلی تنگ شده..🖤 بابا تو هم رفتی پیش حسام ؟؟
2801