2733
عنوان

طرز برخورد با دختر ۱۶ ساله

| مشاهده متن کامل بحث + 418 بازدید | 37 پست
امان از دوست نا باب این بلا با اندکی تفاوت سر یکی از همکلاسی های ما اومد الان دستش جای تیغه چند ...

اره درسته

متاسفانه همکلاسی های مدرسش تشویقش میکنن ، و بشدت بهش راهکار میدن ک فرار کنه اصلا هم متوجه نیست ک اونا صلاحش رو نمیخوان

من و فرزندم👩‍👦 هدف از ایجاد این اکانت فقط تبادل نظر بوده و استفاده از تجربیات دیگران و اینکه بتونم به معناو هدف انسان ها از یکسری رفتار ها از دیدگاه خودم دست پیدا کنم🌺
مشاور مدرسه نه عزیزم یه مشاور کاربلد و متخصص پیدا کنید  متاسفانه مشاورین مدرسه غالبا در حد مش ...

مشاوره هاشون خوبن ، خانم های محترمی هستن و یه اقا هم دارن ، ایشون باهاش حرف زده ولی کو گوش شنوا

دینش شده همکلاسی هاش

من و فرزندم👩‍👦 هدف از ایجاد این اکانت فقط تبادل نظر بوده و استفاده از تجربیات دیگران و اینکه بتونم به معناو هدف انسان ها از یکسری رفتار ها از دیدگاه خودم دست پیدا کنم🌺

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

باید حال پسررو بگیرید ..شده با آبروریزی دم خونه پدر مادرش چه با پلیس و شکایت که از راه به در کرده&nb ...

میترسیم بعدا یه بلایی سرش بیاره

اره درسته متاسفانه همکلاسی های مدرسش تشویقش میکنن ، و بشدت بهش راهکار میدن ک فرار کنه اصلا هم مت ...

میرسه یه روز اما امیدوارم خیلی دیر نشه...

بهترین روزهاشو داره خراب میکنه

کاش چنتا کتاب خوب بخونه...

شما سعی کنید به محیط امن رو براش ایجاد کنید یه وقت خدایی نکرده فرار کنه از خونه بره...

با مشاورای مدرسش حرف زدن اونا گفتن نه ولی به اونا گوش نمیده حتی تهدید میکنه ک مدرسه نمیرم

مشاور مدرسه به درد نمیخوره

مشاوره بیرون باید برن، اول مادر و پدرش، یکی که بهتر میشناسدش، بعد اگر خودش صلاح دونست بیاد 

نمیدونم چی در گوشش خونده که اصلا حرف گوش نمیده حتی معتقده ک ماهمه بدشو میخوایم و اون پسر فقط به فگر ...

الان بنظرم میتونید باهاش دوست شید، اگر به شما اعتماد داره. 

سعی کن تو حرف نزنی، اون بیشتر حرف بزنه. مثلا بپرس _پسر خوبیه بنظرت؟ بله و..  _چرا؟ 

_تابحال به این فکر کردی اگر بری دانشگاه پسرهای خیلی بهتر و عاقل تر از این پیدا میشن؟ 

پیشنهاد بده بیاد تو نی نی سایت، تاپیکایی که راجع به نصیحت درباره ی ازدواج هست رو ببینه، اکثرا میگن کاش تو سن کم ازدواج نمیکردیم، 

بهش پیشنهاد بده برای اینکه ازدواج خوبی داشته باشه حتما پیش روانشناس مشاوره پیش از ازدواج بره، خودش هم انتخاب کنه پیش کی بره.

بعد هم زیاد پاگیرش نشید،تهش بگید هرجور خودت صلاح میدونی،ما راه درست رو بهت گفتیم. هر زمان هم پشیمون شدی بدون دوستت داریم و این باعث نمیشه تردت کنیم. فقط ابن تویی که آسیب میبینی... 

با پدرش هم صحبت کنید، یه جای خلوت با ارامش به دخترش بگه من جنس خودمو میشناسم، داری اشتباه میکنی، تو لیاقتت هیلی بهتر از اینهاست، هنوز جامعه رو ندیدی. 

کمی ببریدش مسافرت و گردش جامعه رو ببینه

الان بنظرم میتونید باهاش دوست شید، اگر به شما اعتماد داره.  سعی کن تو حرف نزنی، اون بیشتر حرف ...

احتمال داره توی صحبتاش کلی بدی پسره رو بگه، 

شما میتونید از این فرصت استفاده کنید و ازش بپرسید حالا با اینهمه بدی ای که داره بازم میخوای با اون باشی؟ و... 

الان بنظرم میتونید باهاش دوست شید، اگر به شما اعتماد داره.  سعی کن تو حرف نزنی، اون بیشتر حرف ...

کاملااا درست و منطقی

مرسی ازت هستی جان

واقعا خیلی راهکار خوبیه