2733

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

ببین نهایی نهم اصن نهایی حساب نمیشه تو هیچیم تاثیر نداره شل کن

انتخاب رشته داره 

شکر خدا در پناه حسینیم🌱                                       گذرم تا به در خانه ات افتاد حسین (ع)                            خانه آباد شدم خانه ات آباد حسین (ع)                                       🇵🇸القدس لنا    🇵🇸                                                          لطفا برای بهبود حال روحیم صلوات بفرستید بهم بگید تا منم براتون حمد بخونم قشنگا                                        
سه تا درس فارسی و ریاضی و علوم از امسال کشوری شده

عه نمیدونستم موفق باشی

لطفا یک صلوات مهمونم میکنی برای آرزوی توی دلم🥺💔با بعضیا نباید خودت باشی باید یکی مثل خودش باشی.....تونستم وسواسمو شکست بدم😍💪❤️‍🩹فیلم باز سایت😎
البته بگم، بعضی شهرا چون سطحشون پایین تره استانی ان

اها 

لطفا یک صلوات مهمونم میکنی برای آرزوی توی دلم🥺💔با بعضیا نباید خودت باشی باید یکی مثل خودش باشی.....تونستم وسواسمو شکست بدم😍💪❤️‍🩹فیلم باز سایت😎
هیچ ربطی نداره مثلا ریاضی رو به همه الف میدن چون کمه تعدادش بعد اگه جا باشه با هر معدلی میتونی بری

اگه ربط نداره چرا اونی که معدلش پایین شده نذاشتن هیچ کدوم از رشته های نظری رو انتخاب کنه

اطلاعات غلط ندید

شکر خدا در پناه حسینیم🌱                                       گذرم تا به در خانه ات افتاد حسین (ع)                            خانه آباد شدم خانه ات آباد حسین (ع)                                       🇵🇸القدس لنا    🇵🇸                                                          لطفا برای بهبود حال روحیم صلوات بفرستید بهم بگید تا منم براتون حمد بخونم قشنگا                                        
میگم‌که ربطی نداره جا داشته باشن با هرمعدلی میتونی بری

نه ببین اگه معدلت بالا تر باشه میری توی اولویت های اول و زودتر برداشته میشه برای رشته مورد نظرت، معدل پایین باشه میری اولویت های آخر ظرفیت نمیرسه بهت.

2706