2777
2789

دوستم پیام داد جمعه، گفتش بهم یه تومن بده فردا پس میدم حقوق ک دادن,حالا فرداش ۲۹اردیبهشت بود منم میدونستم تا سی یکم حقوق نمیدن ولی گفتم باشه براش ریختم.الان سومه هنوز نداده نکنه یادش بره این ماه من باید یه پول قلمبه بدم به یه چیزی خودم خیلی کار دارم نیاز دارم بهش 🤕شما بودین چیکار میکردین

یکسال پیش هیچ امیدی نداشتم، همه روش ها رو امتحان کردم تا اینکه بعد از کلی درد کشیدن از طریق ویزیت آنلاین و *کاملاً رایگان* با تیم دکتر گلشنی آشنا شدم. خودم قوزپشتی و کمردرد داشتم و دختر بزرگم پای پرانتزی و کف پای صاف داشت که همه شون کاملاً آنلاین با کمک متخصص برطرف شد.

اگر خودتون یا اطرافیانتون دردهایی در زانو، گردن یا کمر دارید یاحتی ناهنجاری هایی مثل گودی کمر و  پای ضربدری دارید *قبل از هر کاری با زدن روی این لینک یه نوبت ویزیت 100% رایگان و آنلاین از متخصص دریافت کنید* .

بهش پیام بده

بگو گلم قابلتو نداره ولی این ماه باید قسط بدم واقعا ۱۰۰ تومن هم واسم مهمه میشه خواهش کنم قرضتو بهم بدی 

وگرنه پول منو تو نداره 

همسنگرمی❤️چه کنارم باشی ،چه دور ، چه صد قدمیم✨
2802
بهش پیام بده بگو گلم قابلتو نداره ولی این ماه باید قسط بدم واقعا ۱۰۰ تومن هم واسم مهمه میشه خواهش ک ...

گفتم یه چندروز صبر کنم ببینم خودش نمیده چون دوهفته دیگ اون پول قلمبه ک‌گفتمو باید بدم 

دوستمه روم نمیشه😥

رو شدن نداره عزیزم این حق شماس من تو این مسائل اصلا رو دروایسی ندارم،حالا اگر خود آدم لازمش نباشه بله میشه یه مدت صبر کرد ولی وقتی خودت نیاز داری صبر و روم نمیشه معنی نداره

بلندترین فریاد من سکوت من است...

من بودم پیام میدادم یا زنگ میگفتم واقعا نیاز دارم که بهت گفتم وگرنه قابلت رو نداره عزیزم بی زحمت تا ۲ روز دیگه میتونی پولم رو بفرستی ۶ تومنم کم دارم دنبال قرض میگردم تازه 

تا فکر نکنه بگه حالا اون پولش جوره فقط برا ۱ تومن لنگه

مثل نقطه ویرگولم ، خواستار به پایان محکوم به ادامه.
رودرواسیو بزار کنار بگو فلانی لازم دارم خودم  پول لامصب یه چیزیه ک از هرکسی طلب کنی ناراحت ...

روم نمیشه چیزی بگم

تازه اون خیلی وضعش از من بهتره من جداشدم تنهام اون و شوهرش هردو شاغلن خانوادشم پولدارن

رو شدن نداره عزیزم این حق شماس من تو این مسائل اصلا رو دروایسی ندارم،حالا اگر خود آدم لازمش نباشه بل ...

دوهفته دیگ اون پولی ک گفتمو باید بدم بنظرت تا اونموقع صبر کنم ببینم خودش نمیده

گفتم یه چندروز صبر کنم ببینم خودش نمیده چون دوهفته دیگ اون پول قلمبه ک‌گفتمو باید بدم 

خب شما از الان بگو بزار اگه بیچاره نداشت تا دو هفته بتونه جور کنه بهت بده

بعدا دیر بگی میگه کاش زودتر میگفتی پول ندارم توام که روت نمیشه دعوا کنی باهاش 

بگو تا دو هفته بهم برگردونی ممنون میشم گفتم زودتر بگم که در جریان باشی بهت فشار نیاد

همسنگرمی❤️چه کنارم باشی ،چه دور ، چه صد قدمیم✨
روم نمیشه چیزی بگم تازه اون خیلی وضعش از من بهتره من جداشدم تنهام اون و شوهرش هردو شاغلن خانوادشم پ ...

اگه روت نمیشه ک قید پولو بزن 

میخواد چی بشه مگه😅

بگو فلانی اگه پول داری میشه برام بریزی لازم دارم خودم 

پس میده نگران نباشید آدم بدهیشو فراموش نمیکنه 

یکی دو روز دیگه تحمل کنید اگر اقدامی نشد 

پیام بذار براش که پول لازم شدم ولاغیر که اصلا این مبلغ ناچیز بود و لزومی به پس دادن نبود 

کاربران محترم:زمانی که تاپیک میزنم یعنی انتظار هر نوع اظهار نظری را دارم ،پس مشکلی با انتقادشما ندارم در صورتی که ادب کلامتون در تاپیکم رعایت بشه . ،،،،اما زمانی  که در تاپیک کاربران دیگه اظهار نظر دارم هرچند که تبادل نظر هست ، پاسخی که میذارم برای استارتر اون تاپیک هست اگر از کامنتم خوشتون اومد و ریپلای کردین خوشحال میشم اما اگر مطابق میلتون نبود لطف کنید بگذرید  چون چیزی که من کامنت گذاشتم دیدگاه من بوده و نسبت به منطق خودم پاسخ دادم پس تنها استارتر اون تاپیک حق انتقاد از کامنتم را دارند  در صورتی که صحبتم تضاد داشته باشد با عنوانشون اگر پاسخی از جانب من دریافت نکردین  دلیل بر این نیست که حق با شماست                                       ممنون از فهم و شعور شما 🤍
من بودم پیام میدادم یا زنگ میگفتم واقعا نیاز دارم که بهت گفتم وگرنه قابلت رو نداره عزیزم بی زحمت تا ...

دیروز بهش زنگ زدم و گفتم ک فلان روز همچین برنامه ای دارم که بفهمه ب پولم نیاز دارم اما هیچی نگفت🤕

2801