2733

معلمی خیلی راحت تره

ابوالمالی هستم🦛روح سرگردان👻عاشق سیب زمینی سرخ کرده با سس سیر و چیلی🍟🤤انقدر نپرسین حس ممد بهم چیه اون اگه دوستت داشت میگرفتت💔 با اجنه نسبتی ندارم👿❤️برای شادیم اجماعا فاتح مع الصلوااات ختم کنید🐛☺️ جهت شادی ارواح شما اومدم نی نی سایت🐢 توی تاپیک های حس6 تگم کنید💕رفیق فاب عزرائیل❌️ اذیتم کنین میام تو خوابتون😎💙🌿من خر نیستم گاوم میفهمم🦨

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

وکالت روحیه ی خاصی میطلبه

اگه با روحیت سازگاره برو

ولی ب بعدها ک بچه دار شی هم فکر کن

دردسرای وکالت برای یه خانم خیلی زیاده

معلمی هم روحیه و اعصاب خودشو میخاد، باید ب کارت علاقه داشته باشی

ولی بعدها وقتی بچه داری شی وقت بیشتری کنارشی

آرزو میکُنم حالِت مثـِ ذاتِت باشه😊
خواهش میکنم امیدوارم مفید بوده باشه.حتما از قوه تخیلتون استفاده کنین و چشم اندازی کنین و اون موقعیت ...

خیلی خیلی ممنونم لطف کردید واقعا🙏🏻باشه حتما🌱🌺

دیوانه و دلبسته ی اقبال خودت باش❤🕊سرگرم خودت عاشق احوال خودت باش💜
اوایلش غصه میخوردم روم تاثیر میذاشت الان اون ور اونارو طلاق میدن من یواشکی شکلات میخورم😄 ولی اره ...

مرسی که تجربه و حستو بهم گفتی اره واقعا من به شدت حساسم

وکیل شدن مثل معلمی نیست هرماه حقوقت تو کارتت باشه ممکنه هر دو ماه یا کمتر یا بیشتر یه پرونده داشته ب ...

اره ولی اون پرونده ممکنه پول چندماه معلمی باشه🥲

اواز دهل از دور خوشه مایی ک کاراموزیم تا گردن تو گل گیر کردیم اصل پول واسه وکلای مرد قدیمیه  ...

اهان شما کاراموزی

چه بد🥲

2706