2733
عنوان

این کار دختر و پسر خیانت نیست؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1545 بازدید | 119 پست

دوتا آدم نابالغ

هیچوقت مردم را نمیفهمم اما باید یک جوری میان آن‌ها زندگی کنم...!                                                               اندک اطلاعاتی در اختیار دارم که حاصل خوندن و تحقیق کردنه.                                                                            فردی بشدت کنجکاو .                                                عاشق کتاب ، حیوانات ، فیلم ، کهکشان ، نکات پزشکی ، روانشناسی و در کل عاشق یادگیریم و از یادگیری استقبال میکنم.          

ما خیانت نمی‌دونیم مورد اول رو اما از نظر اخلاقی هم نمیپسندیم ‌ میگیم در طولانی مدت اثرش رو می‌زاره.

آهای خوش اندامها سلام.                        گروه بنفش  من یکبار ۱۲ کیلو کم کردم بازم میتونم. قد:157. وزن اولیه:۶۹.۵____۶۸.۸____۶۷.۴_____۶۷.۱___۶۶.۱___۶۵.۷_____۶۴.۹  هدف اول:65     هدف دوم:60    هدف نهایی:55      تاریخ شروع رژیم140۱/۱۱/۰۱زندگی ریموت و کنترل نداره بلندشو خودت عوضش کن......!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

ببین مورد اول خیانت نیستا

چرا نیست؟

چون فقط بازیگره

الان جای همون بازیگر بذار همکار یا یه خانم توی اون سر شهر

چه فرقی داره؟

به نظرم داریم خودمون گول میزنیم

خیانت خودمون توجیه میکنیم

بله خیانته. با اینکه من مذهبی نیستم. ولی عشقه من حتی آهنگ پسر هم گوش نمی‌ده. خودمم همینطور. حالا مگر ...

خـــــ❤ـــــدارو چــــــه دیــــدی رفیــــق شـــاید شد❤ اگر مادر شدی یادت نره اول تو باید شاد و قوی باشی تا بتونی شاد بزرگش کنی یک بچه از همون روز تولدش نگاهش به خنده های مادرشه نه رنگی بودن اتاقش... ❤
بله خیانته. با اینکه من مذهبی نیستم. ولی عشقه من حتی آهنگ پسر هم گوش نمی‌ده. خودمم همینطور. حالا مگر ...

ببخشید ولی این دیگه عجیب بود برام آهنگ چیه مگه

او قند روزهای تلخ من است 

سلام به همگی با اجازه استارتر

میشه اون تاپیکی که گفتم چشمم درد میکنه رو گزارش بزنین تا پاک شه؟ممنون

مثلا واسه پیدا کردنم....🙃کل سنگ قبرای شهر رو بخونین:)//ی‍‌ه روزی م‍‌ی‍‌رس‍ه ک‍‌ه م‍‌ی‍‌م‍‌ی‍‌رم‍‌ ب‍‌ع‍‌د ش‍‌م‍‌اه‍‌ا ف‍‌ک‍‌ م‍‌ی‍‌ک‍‌ن‍‌ی‍‌ن ک‍‌ه ن‍‌ت ن‍‌داش‍‌ت‍‌م‍ #ان‍‌ل‍‌ای‍‌ن ن‍‌ش‍‌دم‍‌...🖤🕊
ما خیانت نمی‌دونیم مورد اول رو اما از نظر اخلاقی هم نمیپسندیم ‌ میگیم در طولانی مدت اثرش رو می‌ ...

به نظرم توجیه هست

جای بازیگر بذار یه دختر توی شهر دیگه

چه فرقی داره

فقط اون بازیگره

خیانت مدرن هست

اگر نتونی واسه شریک زندگی محرم راز و کافی باشی این اتفاق‌ها می افته و بخوای متاهل باشی و کراش بزنی ب اصطلاح ب بلوغ عقلی نرسیدی و نباید ازدواج کنی 

چراغ ظلم ظالم تا ابد هرگز نمیسوزد... اگر سوزد...شبی‌سوزد، شبی دیگر نمی‌سوزد.بزنی...نتونه بزنه، می‌زنه...!
2706