2733
تا حالا نرفتم 

الهی که به زودی بری، یه تیکه از قلب ما ایرانیا تو مشهدالرضاست، اینو وقتی رفتی اونجا میفهمی که چقدر اونجا قلبت آروم میشه 💚

دختری از سادات هستم، بر دشمن مرتضی علی لعنت، ما بچه های مادر پهلو شکسته ایم، خیال کن که غزالم بیا و ضامن من شو💚🍃

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

ما الان حرمیم انقد شلووووغه  امروز سه ملیون نفر اومده بودن

خیلی التماس دعا دارم عزیزم خیلی خسته ام

سال دیگه این موقع من تونستم ....😍😍 خدایا برادرزاده ها و خواهرزاده هام رو در پناه خودت حفظ کن
عزیزممم😭 ما رو ببخش از روی جوونی راحت قضاوتتون کردیم، حلالمون کنید

عزیز دلم من اصلا یادم نمیاد، سخت نگیر ،حلالت عزیزم هر چی گفتی، ♥️

دختری از سادات هستم، بر دشمن مرتضی علی لعنت، ما بچه های مادر پهلو شکسته ایم، خیال کن که غزالم بیا و ضامن من شو💚🍃
اصلا نمی دونم چرا نمی طلبه اخه چرا ؟ 

مشهد اینطوریه یهویی ،بی برنامه قبلی قسمت میشه، از ضامن اهو بخواه ضامنت بشه عزیزم، خیلی مهربونه اقا 

خوشبه حالت رفتی تو  ما از فلکه ضد به اونور نتونستیم بریم  بسکه ازدحام جمعیت بود  د ...

من خودم افتادم 

خدا رحم کرد واقعا 

خیلی غوغا بود منم چنتا خانومو دیدم که افتادن ولی با موج جمعیت رفتم 

ساعت۶تازه رسیدیم حرم 

از دو ظهر حرکت کزده بودیم از فلکه ضد

دانشجوی روانشناسی هستم🤍_مرا همین بس،که رسالتمان شفای روح است🕊️🌱
امروز مشهد خیلی شلوغه شهردار مشهد میگه حداقل ۳میلیون نفر اوکدن مراسم تشیع  صحن پیامبر اعظم (ص ...

برام دعا کن خب؟؟حال دلم خیلی بده

تو نزدیکتری به امام رضا

منم مطمئنم اگه دستم به ضریحشون برسه حالم خوب میشه

برام دعا کن دردت  دعا کن جای شهیدانی که امروز خاک کردیم شاد باشه منم به خواسته هام برسم❤

دعا کردم عزیزم الهی به بهترین ها برسید به حق این باران زیبا

نگران نباش تو در سیطره کامل هستی☘️
دعا کردم عزیزم الهی به بهترین ها برسید به حق این باران زیبا

ممنونم عزیزم میگم الان آقای رئیسی رو خاک کردن نه ؟الان داخل حرم باز شلوغه؟

لرم ☺لورا_به معنای لر زاده ✌آزادم از هر گونه محدودیت بروهی لور بروهی لورسو✌😍
2706