2733
عنوان

شنبه دخترم رو میبریم تیمارستان

| مشاهده متن کامل بحث + 48320 بازدید | 565 پست
شما بچه ای. به نظر نمیاد خوب شده باشی همین الانم به شدت پرخاشگر هستی و بی ثبات. واسه همین میگم قانون ...

بنده خداکجاش پرخاشگره

شما پرخاشگر تری که

چیزی نگفت بهتون

یه جایی خوندم که می‌گفت : هیچ وقت یک مادر رو سرزنش نکنید، چون خودش خیلی بهتر از شما این کارو بلده... هر روز یک احساس سنگینی و غم داره که مدام تکرار میکنه :کاش بیشتر بودم، کاش بهتر بودم و کاش مهربون تر بودم🥺🥺🥺❤وقتی یکی رو میبینین بچه اش کارغلطی کرده هی بش نگید چرا نگفتی،چرا باش حرف نمیزنی،شاید اون بچه...اونوخ بااین حرف دل مادرشوخون میکنی 🧡خدایاشکرت❤🧡پروفایلم نون خالی گذاشتم،دلتون نخواد😐/مهتابی سوخته سابق،حالا کسیم نمیشناسه ها،کلا من گمنامم🥺/😔خون میچکد از دیده در این کنج صبوری ،این صبر که من میکنم افشردن جان است😔/یه صلوات مهمونم کنین🧡❤/
یکی از اشناهامون همینجوری بود ۱۷ سالش بود تقریبا خوابوندنش یه مدت الان حالش خیلی خوبه  یه بلاگ ...

شاید همون دختره ترک قیزل اسم چیه خیلس باحاله

کاربر قدیمی هستم کاربری قبلی ترکید 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

اسی قبلا هم تو تاپیکت گفتم....  اون روز که گفتی دخترم قبول کرده کنکور بده و خوشحال بودی... 

دارو سازی رو قبلا قبول شده بود؟؟

من توی ایتا دو تا کانال خیلی خوب رو دنبال می کنم‌... خیلی خیلی عالی هستند... بهتون توصیه می کنم حتما برید به نگاه بهشون بندازید.راستی من هیچ نفع و سود مالی برام نداره (منظورم دوستانی هستند که می گن تبلیغ می کنی )  اگر هم تبلیغه، تبلیغ کار بسیار مفید و قشنگ  دوتا متخصص هست که من خودم  ازشون استفاده می کنم. کانال طب بنیاد مصیرhttps://eitaa.com/masirbonyad_ir         _____ و دومی کانال همسران خوب  هست... فوق العاده است _____   https://eitaa.com/hamsaranekhoob    ___  در مورد کانال همسران خوب توی یک تاپیک قبلا توضیح دادم.. توی تاپیک های من تاپیک "  اونهایی که دارن با مشکلات دست و پنجه نرم می کنن"..برین توش... کامل توضيح  دادم

یاد خودم افتادم تمام چیزای از دخترتون میگید با گوشت خون‌کردم

من علت تمام رفتارم کمبود محبتی بود که حس میکردم 

همش حس میکردم خانوادم بین منو بقیه بچه ها فرق میزارن همش همرو میزدم‌منم ب شدت باهوش بودم

مادرمم همش منو میبرد دکتر اعصاب روان تو سن بچگی کلی دارو مضخرف بهم میداد ولی هیچوقت نفهمید علت تمام رفتارا من رفتار خودشه

الانم ازدواج کردم اون رفتارا هنوز باهامه شوهرم باهام لجبازی کنه دست خودم نیس تا میتونم میزنمش😣کلا با کتک زدن بقیه عقده هام خالی میشن

یا رب این دل شیرین که سپردی به منش لطفا خودت با رضایت کامل برگردون به ننش🙏
یاد خودم افتادم تمام چیزای از دخترتون میگید با گوشت خون‌کردم من علت تمام رفتارم کمبود محبتی بود که ...

محبتتون بهش خیلی خیلی ببشتر کنید از ته دل نه از روی ترحم 

بنده خداکجاش پرخاشگره شما پرخاشگر تری که چیزی نگفت بهتون

ریپلای اولشو بخونید 😁 ایشون بچه س ۱۹ سالشه تقریبا نمیدونه داره چی میگه‌. دختر ایشون اخلالات اسکیزوییدی داره دکترها سالها وقت گذاشتن و تحقیق کردن و اف دی ای داروهارو با وسواس اپرو کرده که یه دختر ۱۹‌ساله دیپلمه بیاد بگه قانون جذب؟ یه عمره دارن میگن قانون جذب شیادی هست

یکی از اطرافیان رو میشناسم ک اونم همینجوریه،مدام باخانوادش جروبحث میکنه.پسره ها.ببین زبان انگلیسیش خیلی خوبه چقدم کلاس رفته فک کنم بیس ببس یک سالیش باشه.باباش چقد زحمت میکشع سختی میکشه کارمیکنه بعدایقدبه خانوادش توهین میکنه،همش میگه من الان بایدخارج باشم من بایدرئیس جمهور باشم نم فلان کس باشم.نمدونم ازخانوادم خجالت میکشم .نمدونم بایدتوی فلان تیم بازی کنم.یه داداش دیگم داشت چن سال پیش فوت کردسرطان گرفت اگ بودش۲۳ سالش بوداللن.جوری بودبابندبستع بودنش ک ببرنش شیرازبستریش کنن.اغابردع بودن ک بستریش کنن چنان بادکترا خارجی حرف میزدع ک دکترا گفتن این هیچش نیس وفلان.گوشی نونو زدزمین خوردش کرد.داروهم نمیخورد.چن هفتع میبردن بستری میکردنش بازمرخص میومدخونه.کاش دخترت دارومیخوردکه نبریش بستری کنی.امیدوارم ک خداشفاش بدع🙏

ای تواَمانِ هربلا،ماهمه دراَمانِ تو...

عزیزم از اول بیمار روحی بود؟  

وقتی واردسایت میشید در قالب ادب صحبت کنیدنگید مجازیه یه دل پشت اکانته بترس از روزی که بشکنیش آهش دامنتو خواهد گرفت....کاربربی ادب  ولی اگه بخوای بی ادبی کنی جوابتو میدم واز خودم دفاع میکنم✌😊باهم مهربان باشیم💚ودر اخر وقتی دلت از جایی پره وارد سایت شدی عقده هاتو خالی نکن😬یا کلا نمیتونی آروم شو بعد وارد سایت شو😄

چقدر برای یک مادر و پدر میتونه سخت باشه گرفتن این تصمیم 

من روانشناسی خوندم 

چطور وقتی یکی مریض میشه میبرن دکتر و بیمارستان 

دختر شما هم الاندمریض شده بیماری جسمی نه بیماری روحی دارهذو شما برای درمان میبرینش 

نمیتونم بگم خوبه خوب میشه ولی کنترل میشه 

لطفا طرفش نکنید و درکش کنید 

یاد خودم افتادم تمام چیزای از دخترتون میگید با گوشت خون‌کردم من علت تمام رفتارم کمبود محبتی بود که ...

وقتی شوهرتو میزنی اونم میزنتت یا نه! 😒

ای تواَمانِ هربلا،ماهمه دراَمانِ تو...
وقتی شوهرتو میزنی اونم میزنتت یا نه! 😒

اره پس نگام میکنه😅ولی برام خیلی مهم نیس مهم اون احساساتیه که ارضا میشه تو وجودم 

2706