2733
بعد حموم موهام خشک شد شونه زدم با شونه پلاستیکی ریخت رو میز  من حساسم هی چک میکنم که امروز این ...

رشک راحت از سر جدا نمیشه ها . باید بزور با دست بگیریش بیماریش بیرون فکر کنم شوره هست . اما درباره بقیش نیمدونم . خب به مامانت بگو بیاد سرتو نگاه کنه ( بعد از حموم وقتی خیسه موهات خیلی خوبه بیشتر هم زیر کردن و پشت گوش نگاه کن ) 

میشه لطفا هدیه برای ۱۴ معصوم ( ع)  ی صلوات بفرستید ؟ . اگه من اشتباهی میکنم به این معنی نیست که اسلام کامل نیست و اشتباه می‌کنه  به این معنیه که من کامل نیستم که نتونستم اونجوری که باید حواسم باشه 🌱
همه چرا ...نمک شدن؟

خب چیزی پیدا نبود میذاشتی روی پارچه سیاه ک مشخص باشه

|•همون آب_آلبالو•| |•پیوسته در تاریخ ساعتی فرا می‌رسد که در آن، آنکه جرئت کند و بگوید دو دوتا چهارتا می‌شود، مجازاتش مرگ است•| |•از دور ریختن قواعدی که به من تلقین شده بود، آرامش مخصوصی در خودم حس می‌کردم•| 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بعد حموم موهام خشک شد شونه زدم با شونه پلاستیکی ریخت رو میز  من حساسم هی چک میکنم که امروز این ...

زندن ؟

لایک نکن گلم⛔️❤️🙂ان  شاالله از مطالب‌تاپیک هام استفاده کنیدوبه دردتون بخوره بجاش  صلوات ‌یادت نره ها(⁠◠⁠‿⁠◕⁠)⁩درخواست دوستی هم قبول نمی کنم ....♡وقتی‌ بدنیا‌ اومدی،تو‌ گریه کردی؛بقیه خندیدن!حالا‌ یجوری زندگی‌کن.. که‌ موقع‌ مرگت‌، همه گریه‌ کنن‌ تو بخندی..♡

این تاجایی که من دیدم یه حشره است شپش نیست

با امضای من مشکل دارید هی حذف میکنید؟!😒با اون سایتتون اه😐 فقط اومدم بگم راه چاره واسه شپش قطره کیمیا هست سوال داشتید  تو یکی از تاپیکام بپرسید❤️
چیکار میکنه مگه اینهمه شپش داره؟

نمیدونم به خدا خستمون کرده 

لایک نکن گلم⛔️❤️🙂ان  شاالله از مطالب‌تاپیک هام استفاده کنیدوبه دردتون بخوره بجاش  صلوات ‌یادت نره ها(⁠◠⁠‿⁠◕⁠)⁩درخواست دوستی هم قبول نمی کنم ....♡وقتی‌ بدنیا‌ اومدی،تو‌ گریه کردی؛بقیه خندیدن!حالا‌ یجوری زندگی‌کن.. که‌ موقع‌ مرگت‌، همه گریه‌ کنن‌ تو بخندی..♡
خارش ندارم که  اینا بعد حمومن  من تشخیص نمیدم انگار له شدن

شپش به این راحتی نه له میشه نه میمیره

ویران شده را حوصله ی منت معمار نباشد.. ویرانه ی ما بگذارید که ویرانه بماند..🖤(بعضی از تاپیکا مال خواهرمه من بجاش پرسیدم) 
این حرفو باید به یکی از بستگان ما بیای بگی نه این بنده خدا که داره سکته میکنه  از سال دومی ...

من هی میام چیزی نگفت 

من بدبخت خیلی حساسم بخدا 

وسواس شپش دارم 

جایی نمیرم بخوابم 

نمیدونم اینجا از کجا اومدن 

همین الان دارن با حرفاشون دلمو میشکنن 

از چند روز پیش که اونی که رو انگشتمهذرو دیدم روزگار ندارم که تخم شپشه یا چی  

دارم روانی میشم

خارش ندارم که  اینا بعد حمومن  من تشخیص نمیدم انگار له شدن

شپش به هیچ وجه له نمیشه بزن تونت عکساشو ببین همونجوریه دقیقا واصلا له نمیشه حتی اگه بادستت لوله اش کنی بازم برمیگرده به حالت اول مگراینکه جنازه اشو لوله کنی... که خب شپش توی سر فقط باداروی مخصوص میمیره . باید لای دست بزاری فشار بدی تابمیره درنتیجه اینا شپش نیستن ببخشید خیلی رک گفتم شتید حالت بدشه ولی چاره ای نبود میخواستم اطمینان بدم اونا شپش نیستن

با امضای من مشکل دارید هی حذف میکنید؟!😒با اون سایتتون اه😐 فقط اومدم بگم راه چاره واسه شپش قطره کیمیا هست سوال داشتید  تو یکی از تاپیکام بپرسید❤️

انگار زخمن شپش اینشکلی نیست اصلا

فقط 25 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
سرتاپاخزانیم،امادم‌ازشوق‌بهاران‌میزنیم:)🌿      عقاید‌ساختگی،اسودگی‌ساختگی‌‌و‌شکننده‌هم‌در‌پی‌دارد"              «زندگی در نهایت همهٔ مارا می‌کشد!»         
2706