2777
2789

شیعه ی علی رو به این فرقه ها میفروشی؟! 

اون فیلمه رو ندیدی که فائزه با پسر اهل سنت پاکستانی ازدواج کرد پسر تروریست از آب در اومد و  با تحریک داداشاش خودش سر برادر زنش رو برید گذاشت رو سینش دختری که عاشقشم بود کشت؟!

بنظرت بهتر نیست هرکسی با هم آیین و هم کیش خودش ازدواج کنه؟! 

حالا اهل سنت بودن اونا اهل حق و اینا چین دیگه 

خودتو بدبخت نکن

یکی هم میشه مثل ناصر عبداللهی وقتی شیعه میشه برادرزنای اهل سنتش میکشنش

خطرناکه تو با اونا دوستی فرقه ها با ما دشمنی پنهان دارن

یکسال پیش هیچ امیدی نداشتم، همه روش ها رو امتحان کردم تا اینکه بعد از کلی درد کشیدن از طریق ویزیت آنلاین و کاملاً رایگان با تیم دکتر گلشنی آشنا شدم. خودم قوزپشتی و کمردرد داشتم و دختر بزرگم پای پرانتزی و کف پای صاف داشت که همه شون کاملاً آنلاین با کمک متخصص برطرف شد.

اگر خودتون یا اطرافیانتون دردهایی در زانو، گردن یا کمر دارید یاحتی ناهنجاری هایی مثل گودی کمر و  پای ضربدری دارید قبل از هر کاری با زدن روی این لینک یه نوبت ویزیت 100% رایگان و آنلاین از متخصص دریافت کنید .

حالا اهل سنت بودن اونا اهل حق و اینا چین دیگه  خودتو بدبخت نکن یکی هم میشه مثل ناصر عبداللهی ...

حقیقتا برای خودم مشکوکه این ماجرا نمیدونم من تا گفتم  ساداتم اتفاقا خیلی خوشش اومد بعد اینجا دوستان میگن دشمنن

حقیقتا برای خودم مشکوکه این ماجرا نمیدونم من تا گفتم  ساداتم اتفاقا خیلی خوشش اومد بعد اینجا دو ...

اصلا اعتماد نکن اینا به کسایی که اسمشون محمد و علی باشه هم علاقمند میشن چه برسه به سادات 

خودشم عاشقت باشه اطرافیانش یه بلایی سرت میارن

حالا باز میخوای برای اطمینان نرم افزار پاسخگو رو دانلود کن اونجا از متخصصین دینی سوال کن راهنماییت میکنن

2803

سلام اهل حق کافر نیستن اصلا

اتفاقا خیلی مردم های خوبی هست

علی رو خدا نمیدونن ولی ارزش زیادی قایل اند

یه شعار دارن ما علی را خدا نمیدانیم از خدا هم جدا نمیدانیم

فقط یه مراسم های خاص میرن ذکر خدا و علی میگن با دف و ...

غریبه نمیبرن توشون

یه شاخه ازتشیع هست

فقط نماز ذکر خودشونو دارن مثل بقیه به نماز روزمره زیاد اهمیت نمیدن ولی خدا پیغمبر اعتقاد دارن

من توشون بزرگ‌شدم

قبلا از غریبه دختر نمیگرفتن ولی کم کم...

چون شاید یه شاخه جدا کردن واسه خودشون بهشون میگن کافر

ولی مردم خیلی خوبی هستن

سلام عزیزم اون تایپک قفل بود نشد بگم منم کرمانشاهیم نمی‌دونم ولی اکثرا تو شهر ما صحنه کرمانشاه اهل حق خیلی زیاده و واقعا آدمای خوبین دین عجیب غریبی هم ندارن

این خانم خوشگل کیه که داره این امضارو میخونه؟  (در آستانه ی یک فروپاشی. خب خب خب اولا پروفایلم هیو جکمن بازیگر مورد علاقمه،دوما سلام،سوما کاربری دوممه
اهل حق ها ۸۰درصد تند رو نیستن و اذیت کن نیستن

بهتره هر کس با هم دین و هم فرهنگ خودش ازدواج کنه اینکه یه دختر شیعه اونم از تهران پاشه با یه اهل حق اونم کرمانشاه ازدواج کنه ریسکه خیلی بزرگیه 

باز اگر کرد و کرمانشاهی بود و توی کرمانشاه زندگی میکرد و با اونا کامل آشنایی داشت یچیزی ولی اینطوری هم برای اون آقا هم این خانوم خطرناکه