2733

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

۲۹ رو اشتباه نوشتی عزیزم

الکترون به علاوه ی نوترون به علاوه ی پروتون میشه ۵۸ که پروتون هم با الکترون برابره یعنی میتونی بنویسی 2x+y=58

زبانت معمار است و حرف هایت خشت خام... مبادا کج بچینی دیوارِ سخن که خواهد ریخت بنای شخصیتت💖💫
خب درست گفتم  بعد ۵۸ تقسیم ۲ میشه۲۹ وای و ایکس میشن۲۹

نه دیگه

p+n+e=58 و چون. P=e پس 2p+n=58  و اگه تقسیم بر ۲ کنی n هم تقسیم بر ۲ میشه

زبانت معمار است و حرف هایت خشت خام... مبادا کج بچینی دیوارِ سخن که خواهد ریخت بنای شخصیتت💖💫
ولی من هنوزم فکر نکنم لازم باشه nتقسیم بشه

خب عزیزم وقتی ۵۸ رو تقسیم بر ۲ کردی باید اون طرف رو هم تک تک جملاتش رو تقسیم بر ۲ کنی تو تعداد پروتون رو تقسیم بر ۲ کردی جای 2x نوشتی x ولی n رو تقسیم نکردی واسه همین جوابت اشتباه شد وگرنه آره میتونستی کلا هیچکدوم رو تقسیم نکنی من با توجه به راه حل خودت گفتم اینو

2706