2733
عزیزم میشه بگی مجمسمه سازی رو از کجا یاد گرفتی ؟ چجوری شروع کنم؟

من ذاتی بلدم😂😂

باور کن

میکاپ آرتیستتونم😁💖اگه سوالی راجب میکاپ یا شنیون و روتین پوست و مو دارین بپرسین راهنماییتون میکنم🪴🌈

فک میکردم خیلی دستاورد بدست میارم ولی دیدم تو یه شهرستان و بدتر اینکه تو ایرانم😂و حتی میخواستم لاین آرایشگری رو شروع کنم فهمیدم حمایت نمیکنن نزدیکان که هیییچ حسادت هم میکنن و نمی‌خوان پیشرفت کنم،حالا اگر دختری این کامنتارو میخونه و دستاورد زیادی داره راهنمایی کنه

دَر من هست هزار من،که گَر بشکند یک من زاده شود مَن دیگر...! 💚🌱(سه تاکاربری ۹۸ امو ترکوندن!دیگه خط ندارم🫤جناب سروان ولوم کن🤦🏻‍♀️) 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

فک میکردم خیلی دستاورد بدست میارم ولی دیدم تو یه شهرستان و بدتر اینکه تو ایرانم😂و حتی میخواستم لاین ...

خودمو بگم ک لیسانسم گرفتم، مجسمه سازی و آویز و دیوار کوب بلدم ،خیاطی خیلی کم، لیفت و لمینت ابرو و مژه بلدم، زبانم رها کردم بازشروع میکنم انشالا ،بدنسازی و شنا کار میکنم،ارشد شرکت کردم 

دَر من هست هزار من،که گَر بشکند یک من زاده شود مَن دیگر...! 💚🌱(سه تاکاربری ۹۸ امو ترکوندن!دیگه خط ندارم🫤جناب سروان ولوم کن🤦🏻‍♀️)