2777
2789
عنوان

این خیلییی خوشگلههه+عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 5291 بازدید | 223 پست
موهام بوره . همیشه میگفات کی میشه من موهاتو شونه کنم ....  کوتاهش کردم تا موهامم دیگه منتظر دست ...

عزیزمممم☹☹🥺🥺🥺

امضا بلد نبودم اثر انگشت زدم🙄😒دستم به دامنت لایک نکن لااایک نکنننننننن😡کاربری دست ۳ نفره تاپیکارو دیدین تعجب نکنید☺😂

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

موهام بوره . همیشه میگفات کی میشه من موهاتو شونه کنم ....  کوتاهش کردم تا موهامم دیگه منتظر دست ...

اون کسی که ولت کرده واقعا چطور تونست؟ بابا لنتی تو شبیه فرشته هایی که 

ای کاش عکس کاملتو میذاشتی

هر لایک یه لعنت پس کله اکس خیانتکارم
2799
شما هم بشدت زیبااا بینیتون استخونی بود یا گوشتی 

ممنونم چشاتون زیبا میبینه . 

خودم فکر میکردم  گوشتیه ولی دکتر گفت استخونیه 

زخمی ب قلبمه ، ک خدا هم بغلم کنه ، خوب نمیشه، (۱۴۰۳/۱/۲۹)  خدایا اشتباه کردم ... بغلم کن  آروم شم.....
سلام استاتر میشه برای کار شوهرم دعا کنی جور بشه ۶ ماهه عذاب اورو گذروندم بیکاری و بیپولی و قسطای عقب ...

عزیزم ایشالا هرچه زودتر مشکلتون حل شه برات صلوات فرستادم توعم برا من خیلی دعا کن❤❤

امضا بلد نبودم اثر انگشت زدم🙄😒دستم به دامنت لایک نکن لااایک نکنننننننن😡کاربری دست ۳ نفره تاپیکارو دیدین تعجب نکنید☺😂
مرسیییی نه گلم 🥰

در هر صورت خوشگلییی😍😁

یه دختر پر انرژی شاد و خانواده دوست🧕🏻😜💃🏻خدا جونم بابت همه چیز شکرت 🙏🏻♥️ کاربری دست بقیه هم هست😁یا امام رضا (ع) خودت پناهمون باش🤍✨هیچ گونه ای از زیبایی درخشان تر از یک «قلب پاک» نمی درخشد✨🤍