2777
2789
باید الان مادر محترم گوشی رو برا خاطر امتحانات ازش بگیره برادرزاده منم هشتمه پسر هم هست خودش گوشی رو ...

از اونم گذشته بنظرم جای بچه ۱۳ . ۱۴ تو نی نی سایت نیست:/یه تایپک هایی میبینم گاهی خودم خجالت میکشم . حالا نمیگم مناسب مجردا نیستش ولی نوجوان سن پایین زیر ۱۷.۱۸ واقعا مناسب نیست 

الانم به قول شما وقت امتحاناته درگیر گوشی میشن 

یکسال پیش هیچ امیدی نداشتم، همه روش ها رو امتحان کردم تا اینکه بعد از کلی درد کشیدن از طریق ویزیت آنلاین و کاملاً رایگان با تیم دکتر گلشنی آشنا شدم. خودم قوزپشتی و کمردرد داشتم و دختر بزرگم پای پرانتزی و کف پای صاف داشت که همه شون کاملاً آنلاین با کمک متخصص برطرف شد.

اگر خودتون یا اطرافیانتون دردهایی در زانو، گردن یا کمر دارید یاحتی ناهنجاری هایی مثل گودی کمر و  پای ضربدری دارید قبل از هر کاری با زدن روی این لینک یه نوبت ویزیت 100% رایگان و آنلاین از متخصص دریافت کنید .

سلام اصلا نگران نباش استرس نداشته باش با آرامش بخون خیلی تمرین کن هرچی که بلدی با نمونه سوال های زیاد همین سوالهایی که قبلاً دبیرت امتحان گرفته تمرین های کتابت و یا اگر گلبرگ داری حتما استفاده کن ولی نگران نباش امکان نداره بخونی تلاش کنی و نتیجه نگیری

هر سوالی که داشتی اگر بودم و دیدم در حد توانم راهنمایی میکنم

یادش بخیر خیلی راحته من زبان یادمه ۲۰ گرفتم ریاضی هشتم اگر اشتباه نکنم ۱۸/۵ یا ۱۹ هرچی که بلد بودی بنویس مطمئن باش دبیر هم به امیدخدا کمکت می‌کنه توکل و امیدت به خدا باشه الان هم به جای استرس الکی و گوشی و سایت و... وقتت طلاست پاشو برو بخون و تمرین کن🥰🌹

2803