2777
2789
عنوان

۱۲ روزه حموم نرفتم دارم میمیرم🤢🥴

553 بازدید | 35 پست

یه انفولانزای بدی گرفتم ک هنوزم تو جونمه تا ۷ روز اول ک نمیتونستم از جام بلند شم تا دسشوییم بزور میرفتم یکی دستمو میگرفت از بعد ۷ روزم ن ک بابام کولر روشن میکنه منم هنوز گلوم عفونیه میترسم برم حموم باد بخوره بم سرما بزاره روم عود کنه دوباره بیوفتم موندم کامل از جونم دراد برم حموم ولی از خودم متنفرمممم  منی ک روزی دوبار حموم بودم الان خون خونمو میخوره 🤕🤕🤕🤢

خیلی حس کثافتیهه😵‍💫😵‍💫😵‍💫ولی میترسم برم حموم عود کنه خیلی مریضیش بده خیلییییی ادمو رسمن نابود میکنه

شده شمام طولانی مدت نرید حموم؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2799

برو عزیزم هیچی نمیشه 

نتونستی لباستو عوض کن 

انشاالله هر چه زودتر خوب شی

_______________________________________   کارما میگه.. وقتی شخصی رو به اشتباه قضاوت میکنی، از این دنیا نمی‌میری تا زمانی که در شرایط اون فرد قرار بگیری و علت رفتارش رو درک کنی! درخواست ندین قبول نمیکنم
😂😂😂بخدا اگ جای من بودی نمیرفتی خیلی سختی کشیدم هر روز برام یه سال گذشت 

میدونم گل.

شوخی کردم.😂

برو خموم شاید حتی مریضیت بهترم شد

دلبر ناب دلم .کاربری برای دو نفرع‌. من و رفیقم. پس کارآگاع بازی درنیارید😐

الان که حموم نیاز بدنته در بدترین شرایط بودم ولی حموم یکروز در میونم قطع نشده 

دخترم ما خیلی منتظرت بودیم مخصوصا خواهرت ولی تو پیش خدا رو دوست داشتی هیچوقت اون روی ماهت رو فراموش نمیکنم😔