2733

من هیچوقت تو قید و بند مادیات نبودم همیشه میگفتم همین که تنم سالمه و دستم به دهنم میرسه شکر 

الان امدم سفر هزینه سفرمو داداشم متقبل شده

با چن تا از دوستای داداشم و جوون های فامیل امدیم الان میبینم اینا چه خرج هایی میکنن میبینم پولداری هم صفای خاص خودشو داره ها 😂😂😂

بیخیال بی دغدغه فقط کارت میکشن 

خدا زیادش کنه براشون ❤️😂

روزی و برکت مارو هم رونق بده

بازیچه تقدیرم ، فرسوده ایام 

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

نمی‌گم اونقدر وضعمون خوبه ها 

ولی نه خونه بابام نه خونه خودمون هیچوقت دغدغه کارت کشیدن نداشتم 

راحت خرج می کنم کلا مدلمه،هرچی دوست دارم میگیرم

همیشه توی آسمون، از یه ارتفاعی به بعد،ابری وجود ندارد، پس اگه آسمون دلت ابری شد،با ابرا نجنگ! فقط کمی اوج بگیر.
نمی‌گم اونقدر وضعمون خوبه ها  ولی نه خونه بابام نه خونه خودمون هیچوقت دغدغه کارت کشیدن نداشتم& ...

من چون از 18 سالگی دانشگاهم افتاد یه شهر دیگه و مستقل شدم همش حساب شده خرج کردم 

البته پدرمم اوضاع مالی جالبی نداره

نمی‌گم اونقدر وضعمون خوبه ها  ولی نه خونه بابام نه خونه خودمون هیچوقت دغدغه کارت کشیدن نداشتم& ...

خداروشکر انشاالله از این به بعدم بدون دغدغه کارت بکشی عزیزم

خونه پدرم اصلا به مادیات توجه نمیکردم .. خودمم شاغل بودم و به خیلی چیزایی که میخواستم‌ میرسیدم :) 

الان خونه شوهر به خاطر یه نون پروتئینی که یه کم گرون تره باید حرف بشنوممم حتی با پول خودم :)

بیشه ها اگر تاریکند،آسمان هنوز آبیست🌱
2706