2733

تقریبا همه دارن چون یه بیماری شایعی هست بین زن ها

با قرص و دارویی که دکتر بش میده حل میشه..

مثلا واسه پیدا کردنم....🙃کل سنگ قبرای شهر رو بخونین:)//ی‍‌ه روزی م‍‌ی‍‌رس‍ه ک‍‌ه م‍‌ی‍‌م‍‌ی‍‌رم‍‌ ب‍‌ع‍‌د ش‍‌م‍‌اه‍‌ا ف‍‌ک‍‌ م‍‌ی‍‌ک‍‌ن‍‌ی‍‌ن ک‍‌ه ن‍‌ت ن‍‌داش‍‌ت‍‌م‍ #ان‍‌ل‍‌ای‍‌ن ن‍‌ش‍‌دم‍‌...🖤🕊
چه قرصی واسه من چرا هیچ وقت رفع نشد

والا من خدا رو‌شکر با قرص رفع شد 

خیلی زود هم باردار شدم

اسم قرص یادم نیست مال خیلی وقت پیش

علی بن الحسین(ع) اَشبَه الناس خَلقاً و خُلقاً و منطقاً برسول الله   صلی الله علیک‌یا اباعبدالله

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

زنداداشت چرا همچین چیزیو ب خانواده شوهرش گفته؟؟؟؟؟

ادم سالمه هزار انگ نازایی میزنن بهش  وای بحال روزی ک بفهمن مشکلی داری 

اسی ناراحت نشی ولی خب اشتباه کرده هرچیزیو نباید ب خانواده شوهر گفت حتی خودت 

💜تواستعاره ای هستی از تمام حس های خوب دنیا💜💞💞💞💞💞💞

برای فیبروم کیست تنبلی عفونت تنظیم قاعدگی و خونریزی قاعدگی وناراحتی های زنان سه دوره دمنوش آکیله آ.سالویا بگیرید استفاده کنید ان شاالله درمان میشید مخصوصا فبیروم های مختلف

اللهم عجل الولیک الفرج💚
زنداداشت چرا همچین چیزیو ب خانواده شوهرش گفته؟؟؟؟؟ ادم سالمه هزار انگ نازایی میزنن بهش  وای بح ...

ببخشید من خواهر شوهرم دوتا زنداداش دارم من زایمان کردن خودم شیاف گذاشتم براش که درد داشت زنداداشم لباس زیرش رو هم خودم میشستم این چه حرفیه

اللهم عجل الولیک الفرج💚
ببخشید من خواهر شوهرم دوتا زنداداش دارم من زایمان کردن خودم شیاف گذاشتم براش که درد داشت زنداداشم لب ...

خب خداروشکر زایمان کردن اگه  بچه دار نمیشدن ک هرارتا زخم زبون میزدین  حالا شاید افراد کمی مث شما محترم باشن ولی خیلی کمن خانواده شوهری ک از کاه کوه نسازن واسه عروس دیدم ک میگم طرف ی کیست ساده داشته تا چن سال هی میگفتن کیست داره بچش نمیشه یا طرف ی سقط داشته هزارتا حرف دراوردن ک مریضه بچه نگه نمیداره 

در کل حرفم اینه اگه عیبو ایراد یا مریضی هست بهتره خانواده شوهر نفهمن 

خب خداروشکر زایمان کردن اگه  بچه دار نمیشدن ک هرارتا زخم زبون میزدین  حالا شاید افراد کمی ...

نه قربونت اتفاقا دکتر گفت شاید هیچوقت باردار نشه چون کیست داشت کیستش ترکید دوتا سقط داشت ولی همش دلداریش دادیم توی بارداری هم تا ۵ماه مشکل داشت ۴روز توی هفته خونه‌ی ما بود ۳روزش رو خونه‌ی باباش اینا بود.همش به طرف مقابلت بستگی داره که چقدر انسانه و چقدر ایمانش بخدا زیاده ادمیکه واقعا باایمان باشه وذاتش سالم باشه بخودش اجازه ی کوچکترین بی حرمتی حتی به یه بچه ی کوچیک رو نمیده

اللهم عجل الولیک الفرج💚
نه قربونت اتفاقا دکتر گفت شاید هیچوقت باردار نشه چون کیست داشت کیستش ترکید دوتا سقط داشت ولی همش دلد ...

قطعا خدا هم صدبرابرشو بهتون برمیگردونه ولی بخدا خیلی کم هستن امثال شما اگه یکی واقعا انسان باشه ب هیچکس مخصوصا همجنس خودش زخم زبون نمیزنه بنظرم دنیا خیلی گرده 

مطمئن باش اگه دلتو شکستن خدا براشون تلافی میکنه خودتو ناراحت نکن 

اره دلمو شکستن ولی واگذارشون کردم ب خدا و هیچوقتم نمیبخشمشون 

ن فقط من دو سه تا عروس بودیم تو تایفه شوهرم دیر قصد حاملگی داشتیم  سقط داشتیم کیست داشتیم چیا ک نگفتن بهمون  

2706