2733
عنوان

هرکی شوهرمو میبینه میگه پول قرض بده..

| مشاهده متن کامل بحث + 215 بازدید | 26 پست
برای شوهرمنم همینن چون ما بچه نداریم فکر میکنن پولامون اضافیه و خرجی نداریم  اولش داد اذیت کرد ...

ماهم بچه نداریم ولی خب کار کردم واسه رفاه خودم نه اینکه بیام بدم به تو ببری خرجاتو بدی والا

هیاهوی بسیار برای هیچ ....
همسر منم همینه  مدام ازش پول میخوان  تازه گاهی میریم با دوستامون بیرون یهو همه رو مهمون م ...

وای من بخاطر این خصلت شوهرم نمیرم دسته جمعی  بیرون چون به حرص خو دنش نمی ارزه بقیه میخوان مفت خوری کنن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

منم به شوهرم میگم الکی مال بقیه رو حساب نکن میگه نه عیب نداره جون هستن 😀حالا مثلا همسرم یک سال بزرگ ...

هیچی گفتم سوارت شدن خبر نداری . میریم کوبیده میخوریم تو حساب میکنی دفه بد میبرن قلیون میگن این دفه هم با ما 😂 تو ۱۰ مهمون میکنی اون ۵. گف اره راس میگی . مهمون کردن بد نیس ولی یه بار نه اینکه چیز فرضت کنن بگن بریم فلانی حساب میکنه دیگه

هیاهوی بسیار برای هیچ ....
همسر منم همینه  مدام ازش پول میخوان  تازه گاهی میریم با دوستامون بیرون یهو همه رو مهمون م ...

اونی که ولخرجه دوست دارن باهاش برن بیرون

برای ما هم همینه همیشه اول به ما زنگ میزدن که بریم بیرون و...چند باری رفتیم دیدم سواستفاده میکنن دورشونو خط کشیدیم

من ومهران عاشق نی نی م عاشق دوقلو بودنشون یدونه پسر یدونه دخترولی خدابهمون نمیده نمیدونم چرا بازم امید دارم که مامان میشم گاهیم نا امید🥺💔 دعام کنین که من و مهرانم  صاحب دوقلو شیم اونی که دلمون میخواد🙂❤                                         💚السلام علیک یا صاحب الزمان (عج) 💚                  
وای من بخاطر این خصلت شوهرم نمیرم دسته جمعی  بیرون چون به حرص خو دنش نمی ارزه بقیه میخوان مفت خ ...

😅😅خیلی بده بخدا 

البته بیین دوستامون دنگ شون میدن ولی شوهر من کم میگه مثلا شام شده دوتومن میگه یک تومن شده 😒

به امید روزهای بهتر 🕊️🕊️🕊️ 
ماهم بچه نداریم ولی خب کار کردم واسه رفاه خودم نه اینکه بیام بدم به تو ببری خرجاتو بدی والا

نمیفهمن دیگه فکر میکنن این پولا از آسمون افتاده برامون نمیدونن واسه یک تومنش زحمت میکشه آدم

فقط یدونه داداششو خودم میگم اگه دستش تنگه و قرض خواست بده چون تو نداری ها و دست تنگیامون خیلی به دادمون رسید آدم باید خوبی ها رو یادش بمونه

من ومهران عاشق نی نی م عاشق دوقلو بودنشون یدونه پسر یدونه دخترولی خدابهمون نمیده نمیدونم چرا بازم امید دارم که مامان میشم گاهیم نا امید🥺💔 دعام کنین که من و مهرانم  صاحب دوقلو شیم اونی که دلمون میخواد🙂❤                                         💚السلام علیک یا صاحب الزمان (عج) 💚                  
هیچی گفتم سوارت شدن خبر نداری . میریم کوبیده میخوریم تو حساب میکنی دفه بد میبرن قلیون میگن این دفه ه ...

خوب گفتی 

دقیقا من خودم شده گاهی مهمون کردم ولی یک بار دوبار نه همیشه 

اونی که ولخرجه دوست دارن باهاش برن بیرون برای ما هم همینه همیشه اول به ما زنگ میزدن که بریم بیرون و ...

نه میدونی چیه مشکل من اینه ک همسرم مادرخرج میشه آخرسر هم همه دوستامون دنگ شون میدن ولی همسرم پول رو کمتر میگه 

مثلا چندسال پیش رفتیم سفر با دوستامون مبلغ کل شد ۸ ملیون همسرم دوتومن کمتر گفت 😟وگرنه دوستامون اهل پیچوندن نیستن دنگ شون میدن 

نه میدونی چیه مشکل من اینه ک همسرم مادرخرج میشه آخرسر هم همه دوستامون دنگ شون میدن ولی همسرم پول رو ...

وای خیلی حرص دراره که اینطوری🤦‍♀️

وای خیلی حرص دراره که اینطوری🤦‍♀️

اره خیلی میدونی مشکل دوستامون نیستن چون دنگ شون میدن مشکل اینه همسرم مبلغ کمتر میگه 😟 

یا هر بار یکی می‌خواد حساب کنه بدو بدو میپره نفر اول مهمون میکنه 😬 

دیونم کرده 

اره خیلی میدونی مشکل دوستامون نیستن چون دنگ شون میدن مشکل اینه همسرم مبلغ کمتر میگه 😟  یا هر ...

خدا صبرت بده خواهر😐🤦‍♀️

خدا صبرت بده خواهر😐🤦‍♀️

😬😬😬  البته آدم محاسبه گر و اهل پس انداز هم هست یعنی پول به باد نمیده ولی خب تو این چیزا دست و دل بازه