2733

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

من زیاد استفاده نمی کنم ازش ماهی یه بار فقط یا شاید کمتر بیشتر از بی رنگ فلوئید مای استفاده می کنم ...

الارو فیکش میاد دیگه دهه ۹۰ اصلش بود الان تولید شرکت اریان کیمیا تک هست نخرید. هیچجا نیس اصلش حتی داروخانه هم همون فیکه واس اون لک میدت

هیاهوی بسیار برای هیچ ....
من زیاد استفاده نمی کنم ازش ماهی یه بار فقط یا شاید کمتر بیشتر از بی رنگ فلوئید مای استفاده می کنم ...

من برای یکاور کم میخواستم و الا اکثرا بیرنگ میزنم‌یا کلا نمیزنم 

کرمپودر میزنی؟

🌙
من برای یکاور کم میخواستم و الا اکثرا بیرنگ میزنم‌یا کلا نمیزنم  کرمپودر میزنی؟

نه اصلا 

از همون الارو به عنوان کرم پودر استفاده می کنم 

شکر خدا در پناه حسینیم🌱                                       گذرم تا به در خانه ات افتاد حسین (ع)                            خانه آباد شدم خانه ات آباد حسین (ع)                                       🇵🇸القدس لنا    🇵🇸                                                          لطفا برای بهبود حال روحیم صلوات بفرستید بهم بگید تا منم براتون حمد بخونم قشنگا                                        

ببین دکتر پوست من بهم گفت بهترین مارک ایرانی رو بزنید .چون خارجیای داخل ایران همش فیک هستن گفت حتی اونایی که میگن خودمون وارد میکنیم ..

گفتش ایرانی رو میدونی که حداقل چیز مضری داخلش نیست و سعیشون رو کردن که مفید باشه ..ولی فیک ها رو معلوم نیست چجور  و با چه موادی داخلشونو پر میکنن که پوستو داغون میکنن

ببین دکتر پوست من بهم گفت بهترین مارک ایرانی رو بزنید .چون خارجیای داخل ایران همش فیک هستن گفت حتی ا ...

خب ایرانی رنگی چی خوبه ی کاور متوسط بده درحد پوشاندن جای جوش یا لك

🌙