2733
عنوان

اگه میتونستین یه کاربرو تو خونتون دعوت کنین کی بود؟😌❤️+تگش کنین

| مشاهده متن کامل بحث + 4408 بازدید | 715 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

@گورباسبزی     @خوشگل_مامانمم    

مرسی عشقم🥲🦋تعلیق بودم امروز از تعلیقی در اومدم نتونستم جواب تو بدم

کاربری گوربا سبزی دوستم بود که دیگه واگذار شد به من،درخواست دوستی ندید قبول نمیکنم🤌🏿 
وایییی چقد دلم برات تنگ شده بود فک کردم نیستی دیگههه

گوربانت بشم منم پیشولم😍🍓🫠تعلیق بودم بابا🥹

کاربری گوربا سبزی دوستم بود که دیگه واگذار شد به من،درخواست دوستی ندید قبول نمیکنم🤌🏿 
@دلخوشی1 @elahemilany98 @ایسان234 @anabelkatanchi @کاربریپاکشده

سلام مائده جان خواهر عزیزم لطف دارید فدای محبتتون خیلی خیلی خیلی ممنون خوبی خودتون هست 😘❤️🙏🌹🌹😍

🫧ثواب تمام تاپیک ها ، پست های معنوی ، دعا وصلوات هدیه به نیابت  همه ی شهدا مخصوصا شهید سردار قاسم سلیمانی تقدیم به پیشگاه اُمّ الآداب مادر عشق و ادب ،حضرت ام البنین( س) -(او کہ شایسته یِ آن خانه یِ سرمدی شد) « السَّلام عَلَى الحُسَيْن ، وَعَلَى عَليِّ بْنِ الحُسَيْنِ ، وَعَلَى أوْلادِ الحُسَيْنِ ، وَعَلَى أصْحابِ الحُسَينِ».🫧
@bm19 @پیتزامکزیکی چش منن این دوتا ❤️❤️❤️👑

قربانت 

من تازه از تعلیقی درومدم

از هرکسی که این امضا رو میخونه یه خواهش دارم>>>>>>میشه به خدا بگی صلاحشو بزار تو آرزو هاش این دختر از بس سختی کشید و نرسید و همه گفتن صلاحته خسته اس .....خدا با این کاربر قهره شما ازش بخواید شاید شد//غم دارم غمم سنگینه