2733
عنوان

خیلی احساس تنهایی میکنم🚶‍♀️💔

| مشاهده متن کامل بحث + 212 بازدید | 20 پست

وای چقد منی 

منم دوساله با یکی ام ب حد مرگ دوسش دارم😞

بهم گفته فعلا اصلا ب ازدواج فکر نمیکنم هیچوقت حرف از ازدواج و همیشه موندن نزده اون ۲۲سالشه من ۲۱

دوستای زیاد و پایه ای ندارم و خانوادمم روحیه شادی ندارن اگه ولش کنم خیلی تنها و افسرده میشم 

پیشنهاد درست حسابی هم ندارم همه لاشی 

من ی درونگرام تو چی :)🌱

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

با پیام دادن مشکلی نداره خودم خواستم پیام ندیم اون کلا ازدواجی نیست اولش با وعده ازدواج اومد جلو بع ...

میفهمم، اونم نمیگه زنگ نزن حتی میگ هروقت دلت خواست زنگ بزن و تروخدا خطتو عوض نکن، اما میدونم ک قصد ازدواج هم داره ولی نه بامن، چون میگه ماخیلی دوریم و مذهبمگن فرق داره فرهنگمون و بابام مخالفت میکنه، برای من قانع کننده نیس این حرفا، اما اره منم امتحان کردم که باکسی دیگه باشم ولی بیشتر اذیت شدم و ب قول تو هی مقایسه میکردم🚶‍♀️

وای چقد منی  منم دوساله با یکی ام ب حد مرگ دوسش دارم😞 بهم گفته فعلا اصلا ب ازدواج فکر نمیکنم ...

منم همینطور، خانواده هیچی، ن مسافرتی نه یه روحیه دادنی ن درکی و نه علاقه ای، خیلی خشک و سنتی و... برای همین رو اوردم ب مجازی و این رابطه و ب همین دلیل وابستش شدم، اما واقعا همه پسراهمینن، بخدااگه ی دخترو بخوان زمین و زمانو بهم میزنن اگر هم براب خوش گذرونی بخوان هی بهونه میارن

میفهمم، اونم نمیگه زنگ نزن حتی میگ هروقت دلت خواست زنگ بزن و تروخدا خطتو عوض نکن، اما میدونم ک قصد ا ...

چقدر منی،اونم فاصله رو بهونه میکنه

چقدر سخته این رابطه های یه طرفه میدونی نمیخوادت اما بازم امید داری بهش💔

آف ابد🥲