2777
2789

کم کم دارم ایمانمو از دست میدم هر چی صداش باهاش حرف میزنم التماسش میکنم نمیشنوه که نمیشنوه.بخدا سوژه فامیل ماییم😭بابام معتاده همش به مامانم میگه تو با فلانی بودی تو با اون بودی سر کار نمیره خرجی مون بابابزرگ بابام میده بخاطر اینکه دلش برامون میسوزه همه میدونن فامیل و غیره و این باعث خجالتم میشه چی میشد بابای منم سر کار میرفت مامانمم همش سرمون داد بیداد میکنه میگه نبودن مرگتون کاش بود و نفرین از روزی که بدنیا اومدم خدا منو مورد ظلم طبیعتش کرد بخدا هیچ روز خوشی ندیدم همه با خانواده هاشون میرن مسافرت چقدر این حسرت روی دلم میمونه سه بچه هستیم تا طلاق پیش میره این روانی دیگه برمیگرده💔من خیلی خجالت میکشم چرا بنیامین اوردد مگه ما گفتیم تور خدا تورو به حضرت محمد قسمتون میدم دعا کنید هر چی زودتر مرگم فرا برسه بخدا دلم نمیخواد زنده بمونم خیلی خجالت میکشم برای این خانواده نمیتونم برم بیرون اجازه ندارم خوش بحال بقیه:))

دورت بگردم تو چرا باید به خاطر خانوادت خجالت بکشی؟ 

شب درازه ان شاالله برات خدا تمام اینها رو جبران میکنه

✨ ﺑﺮﺍﯼ "ﺁﺩﻣــﻬﺎ" ﺧــﺎﻃﺮﻩ ﻫﺎﯼ "ﺧـــﻮﺏ" ﺑﺴﺎﺯ   ﺁﻧﻘـــــــﺪﺭ ﺑﺮﺍﯾﺸﺎﻥ "ﺧﻮﺏ" ﺑﺎﺵﮐﻪ ﺍﮔﺮ ﺭﻭﺯﯼ ﻫﺮﭼﻪ ﺑﻮﺩ "ﮔﺬﺍﺷﺘـــﯽ" ﻭ "ﺭﻓـــﺘﯽ" ....!! ﺩﺭ "ﮐﻨﺞ ﻗﻠﺒﺸـــﺎﻥ" ﺟﺎﯾﯽ ﺑﺮﺍﯾﺖ ﺑﺎﺷﺪ ..     ﺗﺎ ﻫﺮ اﺯﮔﺎﻫﯽ ﺑﮕﻮﯾﻨﺪ: "ﮐــــﺎﺵ ﺑـــﻮﺩ" ..!     ﻫﺮ اﺯﮔﺎﻫﯽ ﺩﺳﺖ ﺩﺭﺍﺯ ﮐﻨﻨــﺪ ﻭ ﺑﺨــﻮﺍﻫﻨﺪ "ﺑــﺎﺷﯽ" !     ﻫﺮ اﺯﮔﺎﻫﯽ "ﺩﻟﺘﻨـــﮓ" ﺑﻮﺩﻧﺖ ﺷﻮﻧﺪ ..      ﻣﯽ ﺩﺍﻧﻢ "ﺳﺨـــــﺖ" ﺍﺳﺖ ...     ﻭﻟـــــــﯽ ...ﺗﻮ "ﺧــــــــــﻮﺏ ﺑﺎﺵ.      حتى اگر كسى خوبى هايت را نديد ...      و هميشه قدر دان دل وسيع و مهربان خودت باش.  ✨💕 اگر حرفی زدم که کمکت کرد میشه برام یه صلوات بفرستی رفیق...🙏🍀⁦♥️⁩

بچه‌ها، باورم نمی‌شه!!!!

دیروز جاریمو دیدم، انقدر لاغر شده بود که واقعاً شوکه شدم! 😳 

از خواهرشوهرم پرسیدم چطور تونسته انقدر وزن کم کنه و لباس‌های خوشگلش اندازش بشه. گفت با اپلیکیشن "زیره" رژیم گرفته.منم سریع از کافه بازار دانلودش کردم و رژیممو شروع کردم، تا الان که خیلی راضی بودم، تازه الان تخفیفم دارن!

بچه ها شما هم می‌تونید با زدن روی این لینک شروع کنید

2802

این تقصیر پدر و مادرته 

شما هم توی این دنیا با این شرایط تنها نیستی 

خیلی ها مثل شما و حتی بدترن 

باید خودت راه نجات خودتو پیدا کنی

کاش اینقدر خود تحقیر نباشیم🥲.🇵🇸🫒🕊️

عزیزم گناه من و شما این بوده که به دنیا اومدیم ...خدا مشکلی نداره اونیکه خطا میکنه پدرومادرتن ، دیریا زودهم تاوان اشتباهاتشون را میدن ...صبورباش و ناامیدنشو ، ازخدا برات بهترینهارو میخوام ....

پدرتم اگه تونستید بیمارستان بستریش کنید که ترک کنه .

سالها دویدم ولی به مقصد نرسیدم ..... برای همه منتظرها و من دعاکنید ....

عزیزم خیلی متاثر 

هر کسی با نوعی و به شکلی توی زندگیش مشکلاتی داره مهم جنگیددن برای یه زندگی بهتره به جای غصه خوردن به چیزای مثبت زندگیت فکر کن میتونی درس بخونی و ادامه تحصیل بدی میتونی بری سر کار و برای یه زندگی بهتر تلاش کنی

بهت کتاب چهار اثر از فلورانس ایکاول شین رو پیشنهاد میکنم فکر میکنم میتونه بهت کمک کنه

دقیقاااااااا منم برای ی چیزی دعا میکنم اونو ک بهم نمیده هیییچچچچچ ی بلاس بدتر سرم میاره

الان وقتش بود بهم ثابت بشه خدا هست ولی دیگه به هیچی اعتقاد ندارم

آقایون دعوت به دوستی ندن

خدا هممون رو‌کمک کنه 

بزا شادی روح پدر منم دها کنید امروز هفتمشه😭😭

معنای اسمم:نی نی یار ها چندین بار تا حالا اکانتای منو ترکوندن و وقتی داشتم اسم این یکیو انتخاب میکردم چیز خاصی به ذهنم نرسید یهو یادم افتاد من چندین بار تا حالا تو این سایت پوکیدم و برای همین اسمم شد پوکیده بدبخت تنها معنی نام کاربریم همین هست به زندگی خصوصیم ربطش ندید🙏

آخر عاقبت ازدواج با مرد بی عرضه ...

اسی دنبال شوهر بگرد 😂

لطفا برا قبولی کنکورم دعا کن 🌺🌸 خیلی تلاش کردم 😔وزن هدف 60😍وزن اولیه 52😒وزن الان 55😄قد 172😁به امید یه اندام زیبا 🤩🥳🥳🥳تورو خدا تعلیقم نکنید 😁
2801