2777
2789

پدر عزیز و مظلومم رفت😭😭😭 چه خاکی به سرم بریزم؟؟😭 امروز هفتش هست😭😭

تو رو خدا خواهرای رنج کشیده و مرگ عزیز دیده بیاید بهم بگید کی این باز از روی سینه من برداشته میشه؟😭

پدرم تو تصادف فوت کرد ضربه مغزی شد و درجا اسمانی شد😭 اصلا نمیدونیم کسی که این بلا رو سرش اورد کجاست و کیه 

فقط یه زمانی بهم بگید که کی من بهتر میشم؟ کی برمیگردم به زندگی واقعی؟😭

معنای اسمم:نی نی یار ها چندین بار تا حالا اکانتای منو ترکوندن و وقتی داشتم اسم این یکیو انتخاب میکردم چیز خاصی به ذهنم نرسید یهو یادم افتاد من چندین بار تا حالا تو این سایت پوکیدم و برای همین اسمم شد پوکیده بدبخت تنها معنی نام کاربریم همین هست به زندگی خصوصیم ربطش ندید🙏

بچه‌ها، باورم نمی‌شه!!!!

دیروز جاریمو دیدم، انقدر لاغر شده بود که واقعاً شوکه شدم! 😳 

از خواهرشوهرم پرسیدم چطور تونسته انقدر وزن کم کنه و لباس‌های خوشگلش اندازش بشه. گفت با اپلیکیشن "زیره" رژیم گرفته.منم سریع از کافه بازار دانلودش کردم و رژیممو شروع کردم، تا الان که خیلی راضی بودم، تازه الان تخفیفم دارن!

بچه ها شما هم می‌تونید با زدن روی این لینک شروع کنید

خدا رحمت کنه

گدشت زمان بهترین مرهم اروم باشه ب خدا توکل کن 

السلام علیک یا صاحب الزمان عج❤️ اللهم عجل لولیک الفرج بحق زینب الکبری سلام الله علیها 💙یا اللّهُ یا رَحمٰنُ یا رَحیم یا مقلب القلوب ثبت قلبی علی دینک 💚
2802

خدابیامرزش هنو خیلی زوده ک بخای برگردی ب زندگی معمولی...خیلیا بعد چهلم اکثرا هم بعد سالگرد

خدایا ۹ سال شدا😢 ۹سال دعا نذر ختم چرا جوابمو نمیدی  این دنیات ی بچه بهم‌ بدهکاره یادت باشه

خدا رحمت كنه پدرت

مرگ عزيزان مخصوصا پدر و مادر هرگز فراموش نميشه غمش

اما جريان زندگي ما رو با خودش همسو ميكنه و شما هم كم كم برميگردي ب زندگي عادي اين اتفاقي هست ك براي همه مي افته 

هنوز زوده ك حالت خوب بشه 

عزیزم تسلیت میگم خدا رحمتشون کنه زمان آرومت میکنه اما داغت کمتر نمیشه... من دخترمو دوساله ندار ...

عزیزم😭😭 چرا دخترتون فوت شد؟😭 

خدا همه رفتگان رو رحمت کنه😔😔

معنای اسمم:نی نی یار ها چندین بار تا حالا اکانتای منو ترکوندن و وقتی داشتم اسم این یکیو انتخاب میکردم چیز خاصی به ذهنم نرسید یهو یادم افتاد من چندین بار تا حالا تو این سایت پوکیدم و برای همین اسمم شد پوکیده بدبخت تنها معنی نام کاربریم همین هست به زندگی خصوصیم ربطش ندید🙏

خدا رحمتش کنه 

تقدیرش این بوده گلم ،واقعا سخته ولی صبور باش و مدام برای آرامش خودت و پدر بزرگوارتون قران بخونید 

فقط 6 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

تسلیت میگم خدا صبرتون  بده من وقتی پدرم رفت حال توروداشتم ده سال گذشته به زندگی عادی برگشتم تا یکی دوسال حالم خراب بود بعدشم هر پدری به دخترش محبت میکرد گریه ام می‌گرفت الان بهترم 

خدا رحمتش کنه  تقدیرش این بوده گلم ،واقعا سخته ولی صبور باش و مدام برای آرامش خودت و پدر بزرگو ...

اخه سنی نداشت😭 دو روز قبل از این اتفاق نحس داشت میگفت میخواد با دوستاش بره مسافرت😭😭😭 کلی برنامه داشت برای زندگیش

2801