2766
2764

پدر عزیز و مظلومم رفت😭😭😭 چه خاکی به سرم بریزم؟؟😭 امروز هفتش هست😭😭

تو رو خدا خواهرای رنج کشیده و مرگ عزیز دیده بیاید بهم بگید کی این باز از روی سینه من برداشته میشه؟😭

پدرم تو تصادف فوت کرد ضربه مغزی شد و درجا اسمانی شد😭 اصلا نمیدونیم کسی که این بلا رو سرش اورد کجاست و کیه 

فقط یه زمانی بهم بگید که کی من بهتر میشم؟ کی برمیگردم به زندگی واقعی؟😭

خدا میگه اینجوری حرف بزن:😍  🥥همیشه راستگو باش. آل عمران/۱۷ ☁️با آرامش و نرمی حرف بزن. طه/۴۴ 🥥ازحرف هاۍبیهوده دوری کن. مؤمنون/۳ ☁️با زبان خوش سخن بگو. بقره/۸۳ 🥥حرف‌های نیکو ومنطقی بزنی. اِسراء/۵۳ ☁️پرخاش نکن. اِسراء/۲۳   چقدر شبیه این آیه‌ها هستیم؟!(:🚶  #اللَّھُـمَ‌‌‌‌عجِّـلْ‌لِوَلیِڪَ‌ألْـفَـرَج 🤲🏼♥️  ‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌️

طول میکشه

درکت میکنم

خدا صبرت بده

🥰 حاج مهدی سماواتی :ثواب تمام نفس زدن‌هام برای سیدالشهداء رو تقسیم میکنم بین کسانی که روز جمعه تنها به پای صندوق رای نمی‌ایند بلکه دیگران را با خود همراه می‌کنند و به آقای دکتر جلیلی رای می‌دهند

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

خدا رحمت کنه

گدشت زمان بهترین مرهم اروم باشه ب خدا توکل کن 

السلام علیک یا صاحب الزمان عج❤️ اللهم عجل لولیک الفرج بحق زینب الکبری سلام الله علیها 💙یا اللّهُ یا رَحمٰنُ یا رَحیم یا مقلب القلوب ثبت قلبی علی دینک 💚

خدابیامرزش هنو خیلی زوده ک بخای برگردی ب زندگی معمولی...خیلیا بعد چهلم اکثرا هم بعد سالگرد

خدایا ۹ سال شدا😢 ۹سال دعا نذر ختم چرا جوابمو نمیدی  این دنیات ی بچه بهم‌ بدهکاره یادت باشه

خدا رحمت كنه پدرت

مرگ عزيزان مخصوصا پدر و مادر هرگز فراموش نميشه غمش

اما جريان زندگي ما رو با خودش همسو ميكنه و شما هم كم كم برميگردي ب زندگي عادي اين اتفاقي هست ك براي همه مي افته 

هنوز زوده ك حالت خوب بشه 

عزیزم تسلیت میگم خدا رحمتشون کنه زمان آرومت میکنه اما داغت کمتر نمیشه... من دخترمو دوساله ندار ...

عزیزم😭😭 چرا دخترتون فوت شد؟😭 

خدا همه رفتگان رو رحمت کنه😔😔

خدا میگه اینجوری حرف بزن:😍  🥥همیشه راستگو باش. آل عمران/۱۷ ☁️با آرامش و نرمی حرف بزن. طه/۴۴ 🥥ازحرف هاۍبیهوده دوری کن. مؤمنون/۳ ☁️با زبان خوش سخن بگو. بقره/۸۳ 🥥حرف‌های نیکو ومنطقی بزنی. اِسراء/۵۳ ☁️پرخاش نکن. اِسراء/۲۳   چقدر شبیه این آیه‌ها هستیم؟!(:🚶  #اللَّھُـمَ‌‌‌‌عجِّـلْ‌لِوَلیِڪَ‌ألْـفَـرَج 🤲🏼♥️  ‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌️

خدا رحمتش کنه 

تقدیرش این بوده گلم ،واقعا سخته ولی صبور باش و مدام برای آرامش خودت و پدر بزرگوارتون قران بخونید 

فقط 19 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

تسلیت میگم خدا صبرتون  بده من وقتی پدرم رفت حال توروداشتم ده سال گذشته به زندگی عادی برگشتم تا یکی دوسال حالم خراب بود بعدشم هر پدری به دخترش محبت میکرد گریه ام می‌گرفت الان بهترم 

خدا رحمتش کنه  تقدیرش این بوده گلم ،واقعا سخته ولی صبور باش و مدام برای آرامش خودت و پدر بزرگو ...

اخه سنی نداشت😭 دو روز قبل از این اتفاق نحس داشت میگفت میخواد با دوستاش بره مسافرت😭😭😭 کلی برنامه داشت برای زندگیش

2706