2733
عنوان

شما زن همچین مردی میشین؟

| مشاهده متن کامل بحث + 402 بازدید | 33 پست
شکاک بودن بد نیست باعث میشه بیشتر مراقبت باشه ،خودت بشین فکر کن ببین به دردت میخوره یا نه ،هر کی یجو ...

مراقب که هست ولی مراقب هست که خیانت نکنی یا دست از پا خطا کنی، اون مراقبتی نیست که فکرشو می کنی که حالا حمایتگر داشته باشه، تو حالا حمایتگر اگه مزاحم داشته باشی مزاحمو پاره می کنن تو حالت شکاکی تورو پاره می کنن که حتما یه کاری کردی که مزاحم شده

شوهر من به پوشش خیلی حساسه .نه درین حد که دادو قال کنه .اول ازدواجم‌گفت .ولی الان بگم ماشینو بذار می ...

خونه و مغازه ندارع که الان من نه بگم یعنی لگد به بختم زدم؟ حداقل باید ١۵ سال اجاره بشینم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

خونه و مغازه ندارع که الان من نه بگم یعنی لگد به بختم زدم؟ حداقل باید ١۵ سال اجاره بشینم 

پس می‌دونی چرا میپرسی؟ ،😁

به نظرم اومد همه چیش برات قابل قبوله جز این یکی 

هرگاه خداوند تورا به لبه پرتگاه هدایت کرد به او اطمینان کن چون یا تورا از پشت خواهد گرفت یا پرواز کردن را به تو خواهد آموخت.