2733
عنوان

آرزوهای پسرم 😭💔

| مشاهده متن کامل بحث + 3216 بازدید | 115 پست
ببین این صحبت رو دقیقا خانمی تو شرایط شما به دخترش زد و اثر کرد. اون الان می‌دونه شما توجه داری. ترس ...

نمیدونم ینی با خودش فک کرد وقتی بچه بیاد ب اون توجهی نمیکنیم الانم خودش تنها نیست که یه داداش دیگه هم داره ولی اون با اینکه سنش کمتره اصلن حساس نشد 

من یه مادر قوی ام  
من فکر کردم کوچیکه. پس میتونی مستقیم باهاش صحبت کنی. این ترس از رها شدن داره. در ضمن سن نوجوونیه. بگ ...

وای عزیزمممم بخدا اشکم در اومد چقد حرفات قشنگ و آرامش‌بخش بودددد🥺🥺🥺🥺 ازش اسکرین شات گرفتم ک مدام تو گالری گوشیم ببینم و بهش اینا رو بگم خیییلی خوب بود خودمم آروم شدم مطمعنم با این حرفا آرومتر میشه شاید حدودا بیست روز دیگه بچه بدنیا میاد میخام اینا رو وقتی از بیمارستان میام خونه بهش بگم😭😭😭باور کن حس خودم هم به حرفات خیلی نزدیکه خییلی دوسش دارم میدونم داداش خوبی واسه پسرم میشه چون مهربونه و تا حدودی که سنش کفاف میده مسولیت پذیر

من یه مادر قوی ام  

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

شاید از دید دیگران که منو یه مادر خونده میبینن و خارج از گود ایستادن دور از ذهن نباشه ولی از نظر خود ...

ببله عزیزم، حق با شماست، هیچکس مثل خودتون نمیدونید چه محبتایی کردید و چه گذشت هایی داشتید

متاسفم گلم

امیدوارم خدا مهربون جبران کنه و پاداش نیکی هاتو بده 

فقط 16 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من ایمان دارم، امسال خدای مهربون جای فرشته رفتمو پر میکنه. خدایا وعده تو حقه، باور دارم قلب شکسته منو شاد میکنی. برای رسیدن به حاجتم یه صلوات بفرست دوست من، 💜لایک کن منم برات صلوات بفرستم💜 بهمن ماه به فضل خدا باردار میشم ان شاءالله. دامن همه منتظرا سبز💚خدایا شکرت که هوامونو داری، مراقب همه چی زندگیم باش♥

خیلی هم ناراحت نباش

زمانه بدی شده

بچه خود آدمم ممکنه بی وفایی و ناسپاسی کنه 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من ایمان دارم، امسال خدای مهربون جای فرشته رفتمو پر میکنه. خدایا وعده تو حقه، باور دارم قلب شکسته منو شاد میکنی. برای رسیدن به حاجتم یه صلوات بفرست دوست من، 💜لایک کن منم برات صلوات بفرستم💜 بهمن ماه به فضل خدا باردار میشم ان شاءالله. دامن همه منتظرا سبز💚خدایا شکرت که هوامونو داری، مراقب همه چی زندگیم باش♥
فداتون شم❤️😘

زنده باشی عزیزم♥

1
5
10
15
20
25
30
35
40
نامه چیشد؟ همسرتون بهش گف؟

اره بهش گفت هیچی نگفت فقط گریه میکرد انگار خیلی اذیت بود از اینکه بایاش نامه رو خوند،هر چی ازش پرسید خب چرا ،دلیلش چیه هیچی نمیگفت

من یه مادر قوی ام  
اره بهش گفت هیچی نگفت فقط گریه میکرد انگار خیلی اذیت بود از اینکه بایاش نامه رو خوند،هر چی ازش پرسید ...

خب باید برید مشاور ببینید چرا با این همه خوبی چرا دلش صاف نیست 

و اینکه همسرتون باید دور از حضور شما بهش میگفت ن پیش شما