2733
عنوان

مشکلم با پدرشوهرم

| مشاهده متن کامل بحث + 399 بازدید | 26 پست

من دو ساله عقدم یه بار به پدر شوهرم زنگ زدم     کلا از همون اول شوهرم می‌دونه من خجالت میکشم اضطراب اجتماعی دارم نمیتونم تلفنی صحبت کنم زیاد گیر نمیده البته بعضی وقتا بهم غر میزنه  

شما اشتباه کردی هی زنگ زدی عادتشون دادی از الان زنگا رو کم کن و دیگه هم جلوی شوهرت دعوا نکن یا چیزی ...

اوایل زنگ میزدم کم کم کمترش کردم الان خیلی وقته کم ش کردم باز یهو گیر به من میده 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

ببخشید طولانی شد

مرگ یه بار شیون یه بار ، همه رو بشورید بذارید کنار بابا تا کی قراره اینطوری زندگی کنید

چو بشنوی سخن اهل دل مگو که خطاست، سخن شناس نه ای جان من، خطا اینجاست. در اندرون من خسته دل ندانم کیست، که من خموشم و او در فغان و در غوغاست
مثلا میتونی هفته ای ی بار بری در حد ی ساعت بشینی و برگردی 

رفتم دوساعت نشستم فرداش باید میرفتم دانشگاه زود تر رفتم خونمون باز به شوهرم گلایه گردن که چرا دوساعت اومده نشسته دفعه دیگه شوهرم گفت ایندفعه برو چهار پنج ساعت باش یعنی عشق زوری واقعا؟

چرا بزرگتر نمیزاااااارن دوتا جوووون به زندگیشون برسن

گوه تو این بزرگیشون

🌻  یه حرفهای رو‌نباید به کسی گفت🌻یه حرفهای رو‌نمیشه به کسی گفت🌻 و‌چقددددددددددر سخته که تو سینه سنگینی میکنه😔 بیچاره قلبم💔
رفتم دوساعت نشستم فرداش باید میرفتم دانشگاه زود تر رفتم خونمون باز به شوهرم گلایه گردن که چرا دوساعت ...

چه حوصله ای داری به خدا

🌻  یه حرفهای رو‌نباید به کسی گفت🌻یه حرفهای رو‌نمیشه به کسی گفت🌻 و‌چقددددددددددر سخته که تو سینه سنگینی میکنه😔 بیچاره قلبم💔

بزار ورودت به یه زندگی نحس تبریک بگم ، عزیزجان اینکه میگن فقط خودش مهمه خانوادش مهم نیست یعنی چرت محضه تاثیری که خانواده مرد روش میزارن اصلا غیر قابل باوره از همین الان مطمن باش اینده بدتر از اینم سرت میارن

رفتم دوساعت نشستم فرداش باید میرفتم دانشگاه زود تر رفتم خونمون باز به شوهرم گلایه گردن که چرا دوساعت ...

ن دیگه این نمیشه با همسرت حرف بزن بگو منم کار و زندگی دارم همینکه ارزش میدم بشون و میرم یکی دوساعت میشینم کافیه اگه اینطوری حرف و حدیث در بیارن دیگه کلا نمیرم 

مهم نیس طرف چشمش کوچیک باشه یا درشت من آدم میشناسم نابیناست ، ولی محبت رو خوب میبینه ....ب زندگی ای ک آدما ب نمایش میذارن غبطه نخورین...یه فروشنده قشنگ ترین جنس هاشو تو ویترین میچینه  اگه جرعت حرف حق زدنو نداری لاقل برا کسایی کع چرت و پرت میگن دس نزن🤜 دوست عزیز تا وقتی ک خودتو ب خریت زدی نزدیکم نشو اطراف من طویله نیس...ی عده هستن وقتی بیکار میشن حالتو میپرسن شمام هر وقت بیکار شدین جوابشونو بدین....آدم خوبی باش اما وقتت رو تلف نکن ک اینو ب همه ثابت کنی... ب پای علف هرز هر چقدرم آب و کود بریزی برات میوه نمیاره پس مواظب باش برا چ کسی و چ چیزی وقت میذاری🌵🌱اگه همیشه فک کنی حق با توعه هیچی از زندگی یاد نمیگیری.....