2733

خسته شدم از بس بی چشم و رو هست، ما قبلا خیلی با هم خوش میگذروندیم، ولی الان یه مدته با خانوادش که هیچ وقت هیچ جوره هواشو نداشتن مچ شده و انگار من اضافه ام تو زندگیش ،کلا تعادل نداره اگه با اونا خوب باشه با من دشمنه و برعکس، اونام از خداشونه، کل هفته هردو سرکاریم، آخر هفته هم مادرش تماس میگیره پا میشه میره خونش که شهر دیگه اس، به من میگه سرتو گرم کن کاری به من نداشته باش، با دوستام میرم بیرون یا خونه مامانم اونم میره خونه مامانش، اون با خانواده من قطع ارتباطه من با خانواده اون

وا این دیگه نوبره 

از این هفته نذار بره بگو بیا باهم بریم گردش یکم قیافه بگیر بگو چیزی نمیگفتم تا ب خودت بیای داری زیاده روی میکنی

مهم نیس طرف چشمش کوچیک باشه یا درشت من آدم میشناسم نابیناست ، ولی محبت رو خوب میبینه ....ب زندگی ای ک آدما ب نمایش میذارن غبطه نخورین...یه فروشنده قشنگ ترین جنس هاشو تو ویترین میچینه  اگه جرعت حرف حق زدنو نداری لاقل برا کسایی کع چرت و پرت میگن دس نزن🤜 دوست عزیز تا وقتی ک خودتو ب خریت زدی نزدیکم نشو اطراف من طویله نیس...ی عده هستن وقتی بیکار میشن حالتو میپرسن شمام هر وقت بیکار شدین جوابشونو بدین....آدم خوبی باش اما وقتت رو تلف نکن ک اینو ب همه ثابت کنی... ب پای علف هرز هر چقدرم آب و کود بریزی برات میوه نمیاره پس مواظب باش برا چ کسی و چ چیزی وقت میذاری🌵🌱اگه همیشه فک کنی حق با توعه هیچی از زندگی یاد نمیگیری..... 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

از نظر مالی من سرکار میرم و درآمدم بد نیست، خونه شریکی خریدیم، حالا میگه میخوام خونه بفروشیم و خونه بابام با خواهر برادرام بسازم، تا حالا بارها از همشون زخم خورده و پشتش خالی کردن ولی یادش میره و به همه عالم بدببینه جز خانوادش، منم کفتم نصف خونه مال منه نمیزارم آتیش بزنی، بهش برخورده  

خب تعادل برقراره دیگه. خوبه

کجاش خوبه؟ کل هفته هر دو سرکارن فقط آخر هفته ها میتونن کنار هم باشن و خوش بگذرونن اون آقا میره شهرستان پیش خونوادش خانمم تنها میمونه مجبور میشه بره خونه مادر خودش 

مثل اینکه خوابگاهه

مهم نیس طرف چشمش کوچیک باشه یا درشت من آدم میشناسم نابیناست ، ولی محبت رو خوب میبینه ....ب زندگی ای ک آدما ب نمایش میذارن غبطه نخورین...یه فروشنده قشنگ ترین جنس هاشو تو ویترین میچینه  اگه جرعت حرف حق زدنو نداری لاقل برا کسایی کع چرت و پرت میگن دس نزن🤜 دوست عزیز تا وقتی ک خودتو ب خریت زدی نزدیکم نشو اطراف من طویله نیس...ی عده هستن وقتی بیکار میشن حالتو میپرسن شمام هر وقت بیکار شدین جوابشونو بدین....آدم خوبی باش اما وقتت رو تلف نکن ک اینو ب همه ثابت کنی... ب پای علف هرز هر چقدرم آب و کود بریزی برات میوه نمیاره پس مواظب باش برا چ کسی و چ چیزی وقت میذاری🌵🌱اگه همیشه فک کنی حق با توعه هیچی از زندگی یاد نمیگیری..... 
وا این دیگه نوبره  از این هفته نذار بره بگو بیا باهم بریم گردش یکم قیافه بگیر بگو چیزی نمیگفتم ...

سر همین دعوامون میشه هربار، منم مجبور میشم بیخیال بشم و سر خودمو گرم کنم، خانوادش همه جور توهین به من کردن و همیشه عامل دعوامون بودن تا پای جدایی بردنمون ولی همیشه گدای محبتشونه

کجاش خوبه؟ کل هفته هر دو سرکارن فقط آخر هفته ها میتونن کنار هم باشن و خوش بگذرونن اون آقا میره شهرست ...

دقیقا....این که نشد زندگی متاهلی

فقط 16 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا جوری دستمو بگیر و بلندم کن که همه انگشت به دهن بمونن...(عدو شود سبب خیر ، اگر خدا خواهد)🤌🫡،(۲۹بهمن خبر بارداریمو شنیدم،خدایا ممنونم ازت،تو دلیمو حفظ کن و کمکم کن صحیح و سالم بغلش بگیرم)،از دوستانی که درخواست دوستی میدن معذرت می‌خوام نمیتونم قبول کنم.
کجاش خوبه؟ کل هفته هر دو سرکارن فقط آخر هفته ها میتونن کنار هم باشن و خوش بگذرونن اون آقا میره شهرست ...

دقیقا همینه، جمعه هایی که نمیره پیش اونا هم میره سرکار یا تو خونه به کاراش میرسه

خب مرد به ننه رو کاری نمیشه کرد. همینه دیگه.

ما الان شهر دوریم. یکسال قبل ازینکه دور بیایم خانوادش به جفتمون تهمت هرزگی زدن. مطمئنم برگردیم بازم با اونا خوب میشه و منو میندازه کنار

دقیقا....این که نشد زندگی متاهلی

فقط موقع هزینه کردن میشیم شریک، میگه من این همه قسط دارم لااقل تو خرج خونه بده، حالا من کلی هم قسط میدم ولی چون از درآمدم اضافه میمونه میگه چرا تو برای خودت پس انداز میکنی و من پس انداز ندارم، خب من کارم کارمندی هست ولی اون وام گرفته با سرمایه کار میکنه

سر همین دعوامون میشه هربار، منم مجبور میشم بیخیال بشم و سر خودمو گرم کنم، خانوادش همه جور توهین به م ...

حق داری والا 

ببین بش بگو بیا قانون بذاریم ی هفته آخر هفته ها باهم باشیم ی هفته با خونواده هامون ببین قبول می‌کنه یا ن

خب مرد به ننه رو کاری نمیشه کرد. همینه دیگه. ما الان شهر دوریم. یکسال قبل ازینکه دور بیایم خانوا ...

اینا اگه دورترین نقطه دنیا هم بریم با تلفن هدایتش میکنن، همه چیزش از منه، باباش حتی ۲۰۰ هزار تومن پول داده باشه باهاش حساب میکنه اونوقت من میلیونی هزینه میکنم باز به اشاره ای میره سمت اونا 

خب مرد به ننه رو کاری نمیشه کرد. همینه دیگه. ما الان شهر دوریم. یکسال قبل ازینکه دور بیایم خانوا ...

ن اینجوریام نیس بیخیال بشی ک مرد بیشتر پررو میشه باید روش کار کنی

فقط موقع هزینه کردن میشیم شریک، میگه من این همه قسط دارم لااقل تو خرج خونه بده، حالا من کلی هم قسط م ...

باید تو رو روی سرش جا بده چون با همدیگه دارین زندگی رو جلو می‌برین و کمک دستش هستی ....الآنم فقط به زبون بگیرش ،کارا یا حرفایی که میدونی روش حساسه رو انجام نده ،نباید بزاری بیشتر از این از هم دور بشین ،سردی خیلی بده ،مشخصه شوهرت خیلی لجباز و یکدنده س،گوشش رو اونور پر کردن ،مواظب باش 

فقط 16 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا جوری دستمو بگیر و بلندم کن که همه انگشت به دهن بمونن...(عدو شود سبب خیر ، اگر خدا خواهد)🤌🫡،(۲۹بهمن خبر بارداریمو شنیدم،خدایا ممنونم ازت،تو دلیمو حفظ کن و کمکم کن صحیح و سالم بغلش بگیرم)،از دوستانی که درخواست دوستی میدن معذرت می‌خوام نمیتونم قبول کنم.
2706