2733
عنوان

ایا طلاق راه درستیه؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 333 بازدید | 44 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

یا حضرت زهرا یا ابلفظل دلم برات لرزید داری دستی دستی خودتو بدبخت میکنی توروخدا تا دیر نشده طلاق بگیر رفتی عروسی کردی هیچ راهی برگشتی نداری این زن نمیخواد که این برده میخواد توروخدا تاپیک هامو بخون بفهمی زندگی متاهلی چیا داره نکن اینکارو اخه مگه مرد قحطی اومده تا دیر نشده جدا شو بخدا بدبخت میشی بخدا شب و روز خون گریه میکنی تورخدا گوش کن خودتو نجات بده اینده سیاهی در انتظارته

دلایل کافین برا طلاق  ولی شما ادم کافی ای واسه طلاق نیستی  ادمی با طلاق موفق میشه که تصم ...

بله کاملا حق با شماست. ولی راستش انقدر دور و اطرافم تو گوشم خوندن مرده بعد یه مدت درست میشه. همه این مشکلاتو دارن باید بساز باشی از این حرفا که باعث شد بترسم. 

و اینکه سعی کردم یعنی اگه راهی امیدی هست آخرین تلاشمو واسه نجات زندگیم کنم

شوهر منم همین بود بخدا قسم عقل الان رو داشتم حتما جدا میشدم باورت نمیشه نمیزاره تا سر کوچه تنها برم خدا لعنتش کنه مرتیکه رو الان با یه دختر ده ساله موندم چکار کنم 

ما گذشتیم و گذشت آنچه تو کردی با ما      تو بمان و دگران وای به حال دگران
پدر منم اصلا اینطوری نیست. ولی نامزدم شدیدا اینطوریه. حالا میرم شهر خودشون در این حد کنترلگر نیست ول ...

مثل من از عشق میرسی به نفرت. هر روز میگم کاش بره دیگه نیاد. الان تازه نفسی. من بعد بیست سال پیر شدم. نترس جدا شو. نابودت می کنه. بچه دار که شدی اینقدر از بچه به عنوان اهرم فشار استفاده می کنه که متلاشی میشی. میندازدت زیر مشت و لگد. اینقدر تحقیرت می کنه که اعتماد به نفست له شه و فکر کنی بدون اون نمیتونی زنده بمونی. 

این وقتی پیشمه خودش بددلی نمیکنه ولی وقتی ازش دورم میکنه. تازه خودش پیش من بارها شاهد شدم به دخترای ...

دروغ میگه.

کلا مردای شکاک خودشون دلشون پاک نیس و چشمشونم هرزه.

الان جدا شی بهتره.

کار ب شکاکیش ندارم،اینکه راحت توهین میکنه و حرف خونوادتو میزنه خیییییلی بده چون بعدا بددتر میشه.

شوهر منم اگه بهش بگم بالا چشت ابرو زود میگه بالا چشم بابات ابر.هرررر چ بگم میگه بابات مامانت خونوادت.انگار عقده دارن

از خودم بابت تمام اشتباهاتم معذرت میخوام🙏
بله کاملا حق با شماست. ولی راستش انقدر دور و اطرافم تو گوشم خوندن مرده بعد یه مدت درست میشه. همه این ...

اینجا مشورت میگیری ؟

شوهرت یا سنش پایینه جو گیر شده و بعد از دو سه سال درست میشه یا چون جامعه رو دیده چشمش ترسیده و در حالت سوم ذاتا بد دله ببین نسبت به خواهر و مادرش چطوریه 

میتونی مشاوره برین با هم بگو اذیت میشم با رفتارات اگه نیای مشاوره منم دیگه نمیخام ببینمت 

طلاق چرااا 

احتمال هفتاد درصد جوگیر شده و اطرافیانت درست میگن 

جای زندگی این تصمیم هایی ک بلید تو خواستگاری ب طور جدی حرف زده بشه 

کلا این اغا خیلی کمبود شخصیتی داره و دوووس داره خودش رو بزرگ نشون بده بگه حرف حرف منه بگه خانواده ت بدرد نمیخورن من خوبم کلا چون عقده ایه دوس داره شماها رو بزنه زمین اینجور فک میکنه خودش میره بالا

باید از خودت بگذری تا اون ادم بشه نیاز ب زمان داره و برخوردهای درست شما ک کم کم سرش تاثیر بزاره

من دو نفر می شناختم این اخلاق رو داشتن تو نامزدی جدا شدن  یکیش دوستم بود نامزدش تو دوران عقد ا ...

این در این حدم نیست. یعنی وقتی پیششم کاری نداره چی پوشیدم چقدر ارایش دارم چطوری هستم. ولی وقتی خونه خودمونم با خونوادم میرم جایی عکس میخواد کنترلم میکنه. انتظار داره ازش اجازه بگیرم

انتخاب بدی داشتی  خودتو زودتر نجات بده

بدبختی اینجاست ۴ سال باهم بودیم همین اخلاقارو کم و بیش داشت. ازش جدا شدم بعد یه سال و نیم دوباره برگشت گفت عوض شدم درست شدم باور کردم ازدواج کردیم ولی حتی خیلی بدتر از قبل شده

دروغ میگه. کلا مردای شکاک خودشون دلشون پاک نیس و چشمشونم هرزه. الان جدا شی بهتره. کار ب شکاکیش ند ...

دقیقا بددلیش از بچه بودن و جوگیر بودنشه و فکر میکنه حالا که زن گرفته خیلی مرد شده 

ولی توهین و بی احترامی به خونواده استارتر زنگ خطره 

باید ادب بشه و گوشش رو بپیچونه

2706