2733
عنوان

شوهر من روزی ۶ وعده غذا میخوره 😵‍💫

| مشاهده متن کامل بحث + 2182 بازدید | 106 پست
من یه مدت قرص چاقی میخوردم مثل شوهرت بودم هرررر چی میخوردم سیر نمی‌شدم بعدها که قطع کردم قرصو میلم ب ...

وزنت بالا رفت ؟جاری منم هر چی میخوره چاق نمیشه 😐۵۰ کیلوعه با دو تا بچه و قد ۱۷۰

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

شوهر منم زیاد میخوره ناهار تقریبا غذای سه نفرو میخوره شام هم همینطور نصف شب هم دوباره میخوره اما ورزش میکنه 

درونم یه دختر بچه هست که همه چیز رو با چشم های پر از بغض قبول کرده
باشگاه میره هفته ای دو سه بار اگه وقت کنه هر روز میره

پس اونجا متخصص تغذیه هم دارن .برای همین چاق نمیشه .اگه ورزش نمی‌کرد خوب نبود 

هرگاه خداوند تورا به لبه پرتگاه هدایت کرد به او اطمینان کن چون یا تورا از پشت خواهد گرفت یا پرواز کردن را به تو خواهد آموخت.

طوری که حساس نشه سعی کن مسیرها رو پیاده برین تند

من روانشناس نیستم پس جواب اشخاص ناراحت و عصبانی و بی ادب رو نمیدم که حالشون بدتر نشه / جنسیت ، اسم ، محل تولد ، سکونت ، نژاد ، قوم ، دین ، مذهب ، گذشته ، حال ، اینده ، رنگ پوست ، چشم ، قد ، وزن ، زبان ، سن ، سواد اصلا مهم نیستن / انسانیت ، امانت داری ، ادب و اداب خیلی مهم هستن / اکثرا رو دوست داشته باش و به عده کمی عشق بورز و به هیچ کس اعتماد و خیانت نکن / با ادبها و بی ادبها خیلی مهمن چون اداب زیستن رو به انسانها یاد میدن / پیشاپیش از همه عزیزان و سروران تشکر و عذر خواهی میکنم / اگه جواب کسی رو ندادم حمل بر بی ادبی نشه یعنی تعلیق شدم یا به سرای باقی شتافتم

شوهر منم زیاد میخوره ولی خب نه به این شدت فکر کنم اکثر مردا همینن شکموعن

فقط 20 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
۱۴۰۲/۱۲/۲۰بیبی چکم مثبت شد دعا کنید برام بمونه خدایا این عیدی که بهم دادی سالم بذار تو بغلم تو تاریخ ۱۴۰۳/۳/۳۰دنیای ماهم صورتی شد

خیلی وزنم بالا رفت ولی گفتن ضرر داره برا همین قطع کردم صورتم لاغر شد ولی بدنم چاقیش ثابت موند

فقط 22 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میشه برا تشکیل قلب نی نیم و سالم بودنش یه صلوات بفرستید؟ خدایا من به تو ایمان دارم شکرت به خاطر همه چی❤️🥰❤️ خدایا خودت به همه کمک کن حاجتای قلبارو بده❤️❤️ عزیز دل مامان امروز تاریخ ۱۴۰۳/۲/۳قلبتو دیدم تاپ تاپ می‌زد خداااایا شکرت شکرت شکرت
۹۰ کیلو ۱۸۹ هم قدش 

خب بنده خدا نیاز داره با این قد به اونقدر غذا

دیوانه و دلبسته ای اقبال خودت باش/سرگرم خودت عاشق احوال خودت باش/یک لحظه نخور حسرت آنرا که نداری/راضی به همین چند قلم مال خودت باش/دنبال کسی باش که دنبال تو باشد/اینگونه اگر نیست به دنبال خودت باش/پرواز قشنگ است ولی بی غم و محنت/محنت نکش از غیر و پروبال خودت باش/صد سال اگر زنده بمانی، گذرانی/پس شاکر هر لحظه و هر سال خودت باش

خودت قدت چنده؟ 

دیوانه و دلبسته ای اقبال خودت باش/سرگرم خودت عاشق احوال خودت باش/یک لحظه نخور حسرت آنرا که نداری/راضی به همین چند قلم مال خودت باش/دنبال کسی باش که دنبال تو باشد/اینگونه اگر نیست به دنبال خودت باش/پرواز قشنگ است ولی بی غم و محنت/محنت نکش از غیر و پروبال خودت باش/صد سال اگر زنده بمانی، گذرانی/پس شاکر هر لحظه و هر سال خودت باش
نمیدونم بالاتر گفتی ورزش نمیکنه شاید کس دیگه گفته

من چنین چیزی نگفتم فقط گفتم ورزشکار نیست ولی هفته ای دو سه روز رو حتما میره گاها هر روز میره گاها چند ماه استراحت میره دوباره میره 

من چنین چیزی نگفتم فقط گفتم ورزشکار نیست ولی هفته ای دو سه روز رو حتما میره گاها هر روز میره گاها چن ...

هفته ای دوسه روز بااین خوردن ک کمه دوست عزیز اون خانوم هم واسه سلامتی گفتن وگرنه هر کس صلاح خودشو میدونه پرخوری اصلا خوب نیست

انشالله سالم باشه

2706