2733
عنوان

شوهر من روزی ۶ وعده غذا میخوره 😵‍💫

| مشاهده متن کامل بحث + 2182 بازدید | 106 پست

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

😐😐شوخی کردم عزیزم ولی دور از شوخی فک کنم اکثر مردا همینن برادر خودمم خیلی میخوره یه دیس غذا رو راح ...

اکثر مردا همین نیستن بزرگوار. 

یه دونه شوهراستارتر و یه دونه برادر شما اینجورین،  دلیل بر جمع بستن نیست. 

اصلی‌ترین نقش یک زن از نظر اسلام همین نقش خانه‌داری است منتها مهم این است که خانه‌داری به معنای خانه‌نشینی نیست. بعضی اینها را با هم اشتباه میکنند؛ وقتی میگوییم خانه‌داری، خیال میکنند میگوییم داخل خانه بنشینید، هیچ کار نکنید، هیچ وظیفه‌ای انجام ندهید، تدریس نکنید، مجاهدت نکنید، کار اجتماعی نکنید، فعّالیّتهای سیاسی نکنید؛ معنای خانه‌داری این نیست. خانه‌داری یعنی خانه را داشته باشید؛ در کنار داشتن خانه، هر کار دیگری که از عهده‌ی شما برمی‌آید و میل به آن و شوق به آن را دارید میتوانید انجام بدهید؛ منتها همه در ذیل خانه‌داری است. دیدار رهبر انقلاب با اقشار مختلف بانوان. 14دی1401
اکثر مردا همین نیستن بزرگوار.  یه دونه شوهراستارتر و یه دونه برادر شما اینجورین،  دلیل بر ...

دقیقا شوهرمن اینقدر خوردنش کنترل شدس گاهی من حرص میخورم. نوشابه ک هیچ وقت نمیخوره غذای چرب ب هیچ عنوان اینقدر مهمه واسش چی ضرر داره ونداره

اره من که متنفرم از غذای رستوران ولی اون متنفر نمیشه بدمزه ترین غذاهارم میخوره مادرشوهرم بدترین دستپ ...

همین نکته ش به همش می ارزه بدغذا بودن همسر بزرگترین شکنجه ست،😫

من کاربر خربوریدان نیستم فقط ایشون رو دوست دارم کارآگاهان سایت لطفاً ایشون رو اذیت نفرمایییید باتشکر،🥰
اکثر مردا همین نیستن بزرگوار.  یه دونه شوهراستارتر و یه دونه برادر شما اینجورین،  دلیل بر ...

شوهرمن وخانوادشم ماشالله پرخوراک 

هر کدوم ی دیس بزرگ برنج رو راحت با نصف مرغ کامل یا ۶و۷سیخ کوبیده میخورن 

هر کدوم ی ماکارونی ۵۰۰ گرمی میخورن تنهایی 🤣🤣🤣

سندروم داون سندروم عشق ومهربانی🥰 ابوالفضل عشق مامانش برای پیشرفت ابوالفضلم‌دعاکنید 😍😘😘مرسی مهربونا
شوهر منم زیاد غذا میخوره مثلا شام خوردیم نصف شب میبینم رفته سر یخچال داره غذا میخوره وزنشم خوبه چاق ...

منم قبلنا چنین حسی داشتم الان عادت کردم باورت میشه وسط شام پا میشه سر یخچال که یه چیزی پیدا کنه بعد شام بخوره ؟

بیچاره مامانم هم عادت کرده خیلی هم شوهرمو دوس داره چند مدل چند مدل واسش غذا میپزه هی هم اصرار میکنه بریم خونه مامانت اینا بمونیم البته مامان بابامو هم ددس داره فثط بخاطر خوردن نیست ولی مطمئنم اونم تاثیر داره 😂😂😂😂

ولی خدایی سخته همش باید تو فکر غذا باشی یا حجم زیاد درست کنی ، بنظرم حتما بفرستش دکتر یه آزمایش بده خدایی نکرده دیابت یا چربی خون یا چیز دیگه نگیره

من از برای مصلحت در حبس دنیا مانده ام .
خب هر سال میره چکاب کامل دیگه قبلا داشت دارو مصرف کرد خوب شد من باهاش دکتر نمیرم که ولی صددرصد سونو ...

ب هرحال اینجور خوردن اصلا درست نیست مگر ی کاری داشته باشه ک همش درحال فعالیت باشه وگرنه دراینده ب ضررش هست

2706