2733
عنوان

بچه های شیر به شیر و‌ خستگی

| مشاهده متن کامل بحث + 311 بازدید | 32 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

آمین عزیزم  چه دعای قشنگی کردی برام  وقتی پیامتو میخوندم چشمام پر اشک شد

قربونت برم میگذره این روزا، منم تقریبا شرایط تو رو دارم یه بچه ۳ساله دارم و باردارم، مامانمم ۲ساعت فاصله داره تااینجا، اینجا هم بود باز کاری از دستش برنمیومد پاهاش اذیت میکنه،

خدا فقط سلامتی بهت بده و امید داشته باش ایشالا بچهات پشت و پناهت بشن

اولی یه سالونیم  دومی سه ماهشه

مثل بچهای من.بچهای منم تفاوت سنیشون۱۵ماه بود ببین سه چهارماه اولش سخته.بعد مه دومی دمربشه بخنده بشینه  باهم رفیق میشن همبازی میشن دیکه کاری به کارت ندارن تووقت داری به کارات برسی.الان چون سنشون هردو کمه و خودتم یهویی توی یسالو نیم از دنیای تنهایی مادرشدی اونم مادردوتا بچه همزمان برات سخته.سعی کم مدیریت کنی یکمم بزرکترشدن دوسال بعد بفرستشون مهد باهم چندساعتی باشن توهم از این حالو هوای خونه نشینی در بیای خیلی توروحیت تاثیر داره

کارن و داداشش ماکان😍😍مامان و بابا عاشقتونن😘🤩مانلی خانم عروسک‌مامان و‌بابایی💃🥰👄💋
قربونت برم میگذره این روزا، منم تقریبا شرایط تو رو دارم یه بچه ۳ساله دارم و باردارم، مامانمم ۲ساعت ف ...

منم یه دختر سه ساله دارم و باردارم

مادر که ندارم خواهر و برادر هم هیچ وقت نداشتم تک فرزند بودم  بچه اولم رو مامانم کمک کرد حداقل یه غذا درست میکرد

اما نمیدونم چجوری قراره از  پس دو تا بچه بر بیام

دخترمم یکم حسوده و میترسم لج باز بشه و کارای خطرناک میکنه بد غذا هم که هست و خودش غذا نمیخوره من باید بهش بدم،نگرانم بدتر بشه . چجوری قراره به هر دو برسم

خدا خودش کمکمون کنه

فقط 21 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
منم یه دختر سه ساله دارم و باردارم مادر که ندارم خواهر و برادر هم هیچ وقت نداشتم تک فرزند بودم &nbs ...

ایشالا خدا کمک میکنه از پسش برمیام نگران نباش

فقط باید به دخترت خیلی اهمیت بدی تند تند براش کادو بخری وقتی بچت بدنیا اومد

ایشالا خدا کمک میکنه از پسش برمیام نگران نباش فقط باید به دخترت خیلی اهمیت بدی تند تند براش کادو بخ ...

دخترم از الان میره مهد و وابستگی به من کمتر شده 

اما هنوز هم رو من حساسه. میگه مامان فقط مال منه 

فقط 21 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40