2777
2789

بچه‌ها، باورم نمی‌شه!!!!

دیروز جاریمو دیدم، انقدر لاغر شده بود که واقعاً شوکه شدم! 😳 

از خواهرشوهرم پرسیدم چطور تونسته انقدر وزن کم کنه و لباس‌های خوشگلش اندازش بشه. گفت با اپلیکیشن "زیره" رژیم گرفته.منم سریع از کافه بازار دانلودش کردم و رژیممو شروع کردم، تا الان که خیلی راضی بودم، تازه الان تخفیفم دارن!

بچه ها شما هم می‌تونید با زدن روی این لینک شروع کنید

2802

ی شومیز سورمه ای با جین مشکی 

البته چادرهم کشیدم روشون😅

❌درخواست دوستی ممنوع مخصوصا آقایون ❌    باید جانم هایش را درون ثبت احوال ثبت کند ک کسی هوس نکند ب نامش بزند🥺🧡 مامان ی دخترک مو فرفری لپ گلی ام ک ب سوسمار میگه سوسملک، ب مارمولک میگه مارگولک ب ممد قلی هم میگه مگگولی به نگهبان هم میگه نبهگان😂  اخه من نمیرمممم براش🥺⁦❤️⁩   ★🌙    •             ★       .           .    ★     •      .   ★       .   •   °    ★    .      ★     °   ★🌙   .  °     .    •   ★🌙   .   ★   .       .   •     ★     .        .  °            

یه وست و زیر وست با یه شلوار بگ مشکی 

حسام هم کت و شلوار مشکی با پیرهن سفید و چون قد بلند بود خیییلی کته بهش میومد...

حیف که سوختم از نبودش ...!

حسام من...جانم..میشه یکبار دیگه صداتو بشنوم؟...میشه یکبار دیگه دستاتو بگیرم؟...خیلی زود نبود؟...ما که تازه داشتیم زندگیمونو شروع میکردیم...میشه بیای بگی همه ی اینا شوخی بوده ؟...مگه خودت نگفتی کنارت میمونم ؟؟چرا باید ۹ روز بعد از عقدمون از دستت بدم...۱۴۰۳ نحس ترین سال عمرم بود...پسرعمو ، همبازی بچگی، معشوق ، نابغه ،دلم برات خیلی تنگ شده..🖤 بابا تو هم رفتی پیش حسام ؟؟
خدا رحمتشون کنه😔

ممنونم عزیزم

استارتر ازت معذرت میخوام یکم وایب تایپکتو منفی کردم

حسام من...جانم..میشه یکبار دیگه صداتو بشنوم؟...میشه یکبار دیگه دستاتو بگیرم؟...خیلی زود نبود؟...ما که تازه داشتیم زندگیمونو شروع میکردیم...میشه بیای بگی همه ی اینا شوخی بوده ؟...مگه خودت نگفتی کنارت میمونم ؟؟چرا باید ۹ روز بعد از عقدمون از دستت بدم...۱۴۰۳ نحس ترین سال عمرم بود...پسرعمو ، همبازی بچگی، معشوق ، نابغه ،دلم برات خیلی تنگ شده..🖤 بابا تو هم رفتی پیش حسام ؟؟

شومیز سبز و شلوار مشکی.

فقط 2 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
از تماااام شیرین زبونیا،اولین قدمی که بر می داره،حسِ خوب اولین بار که بابا و مامان می گه،اولین باری که دندون در میاره،اولین باری که میره مدرسه و چشم می دوزی به پشت سرش و فقط نگاهش می کنی می گذرم و می گم حسِ خوب پدر و مادر شدن وقتیه که پسر یا دخترت بدونه که می تونه راجع به همه چیز باهات حرف بزنه،بدون ترس،بدون دلهره،بدون خجالت و بدون نگرانی.........////همیشه که نباید غر زد،گاهی وقتا از خودت تشکر کن بابت تماااام روزای سختی که پشت سر گذاشتی و فقط خودت می دونی چی بهت گذشت تا بگذرن،فقط خودت می دونی چند بار تا مرز فروپاشی رفتی و برگشتی،بعضی وقتا از خودت تشکر کن بابت تمام روزایی که پای زندگی وایسادی و کم نیاوردی....////کارآگاهان عزیز نی نی سایتی😅😜اگه تو تاپیکام از پسرم حرف زدم و جایی گفتم اولین تجربه ی بارداریمه،نگید پس چرا گفتی تو تاپیکت پسر داری؟؟🥴🥴منظورم پسرِ همسرم بوده....

خواستگاری اول من پیراهن بلند گلبهی همسرمم پیراهن گلبهی و کت چرم و شلوار مشکی با سبد گل رز صورتی 

خواستگاری تکی همسرم هر دو کت شلوار طوسی با سبد گل های مختلف

خواستگاری سوم  من پیراهن کوتاه زرشکی همسرم هم پیرهن زرشکی با کت شلوار ابی سیر با سبد گل رز قرمز 

چهارسال دوست بودیم 

فقط 8 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2801