2733

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

ببین من آزمایش دادم رنجش نوشته۳۸/.تا۶,۱۶ اونوقت بعدش من تیروییدم۴/۲۱هستش یعنی تیرویید دارم یا نه

اینجوری نمیتونم.اگه ببینم میتونم بگم...مگه مشکل تیروئید دارید شما؟؟؟؟

اللهم عجل الولیک الفرج💚
پدرتون دیگه برنگشته تیروییدش؟

بابام خیلی بهتر شده رفته بود نزدیک ۱۰۰.باور میکنی ولی اگه میخوای کامل درمان بشه ان شاالله به یه دکترطب سنتی معرفیت کنم آبجیم درمان شد.ولی بدنت نباید عفونت داسته باشه

اللهم عجل الولیک الفرج💚
یکی دوهفته پشت سرهم بعدش هفته ای ۳یا۴روز..قرص رو هم بخور

خب من الان با قرص نرمال هستش روزی نصف میخورم یعنی هم قرص روبخورم وبعدش چند ساعت بعداز قرص اون دمنوشم بخورم؟

من عددش۸بودش...پدرتون خوب شد؟دیگه قرص نمیخوره

عزیزم هشت دهم بوده یا ۸اینجوری منظورم...نه ابجیم کامل درمان شدچون داروش رو خود دکتره براش درست کرد وفرستاد میگم نباید بدنت عفونت داشته باشه تا جذب بدنت بشه وان شاالله درمان بشی

اللهم عجل الولیک الفرج💚
خب من الان با قرص نرمال هستش روزی نصف میخورم یعنی هم قرص روبخورم وبعدش چند ساعت بعداز قرص اون دمنوشم ...

بعد سه ساعت...توی اون یکی کامنت هام برات توضیح دادم روش درمان کاملش رو البته بلطف خدا

اللهم عجل الولیک الفرج💚
من عددش ۸/۹ بودش وبا قرص شده ۱/۲۵

خب خوب بوده هشت و نه دهم بوده بابام اصلا دکترا و آزمایشگاه ها  همه میگفتن ما ۱۰۰نداریم توی تیرویید همینجوری مونده بودن اسکن هسته‌ای از تیرویید واینا همه انجام شد

اللهم عجل الولیک الفرج💚
2706