2733
عنوان

مامانم نمیزاره برم عروسی دوستم

| مشاهده متن کامل بحث + 1047 بازدید | 82 پست

اصلا بحث لباس نیست ..خدایی رفتن به عروسی دوست خیلی بده مامانت حق داره خیلی از مسائل هست که نمیشه یک مادر برای دخترش باز کنه وفقط میگه نرو...دوست فقط مال مدرسه است و تمام. منم دخترامو نمیزارم برن وخداییش اونا هم گوش میکنن...حتی خونه ی دوستاشون،یا تولددوستاشون هم نمیرن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

میتونی یه شومیز بگیری با شلوار بپوشی نیاز نیست حتما پیرهن مجلسی باشه

بیا عزیزم گذاشتم ببین 

این بیت مولانا رو خیلی دوست دارم که میگه:                 دانی که چرا سّرِ جهان با تو نگویم؟                              طوطی صفتی، طاقت اسرار نداری.!                             یعنی قشنگ یه عده رو شسته گذاشته کنار :) 
یه شومیز ساده بخر حتما برو

بیا عکس گذاشتم ببین اینا رو دارم فقط 

با یه دامن کوتاه

این بیت مولانا رو خیلی دوست دارم که میگه:                 دانی که چرا سّرِ جهان با تو نگویم؟                              طوطی صفتی، طاقت اسرار نداری.!                             یعنی قشنگ یه عده رو شسته گذاشته کنار :) 
اصلا بحث لباس نیست ..خدایی رفتن به عروسی دوست خیلی بده مامانت حق داره خیلی از مسائل هست که نمیشه یک ...

اونا میگن باشه ولی هیچوقت نمیتونی حال اون لحظه شونو درک کنی

من جاشون بودم میتونم درک شون کنم

من وسطی رو خوشم اومد. با شلوار مشکی که بالاش تنگ باشه فکر کنم قشنگ میشه.

هر صدقه‌ای که برای مرده داده می‌شود، فرشته‌ای آن را می‌گیرد. در طبقی از نور می‌گذارد. بر لب قبر می‌ایستد. با صدای بلند می‌گوید: ای اهل قبور، درود بر شما، بگیرید این هدیه را که بستگان تان برای شما فرستاده‌اند. رسول اکرم (ص)
اولی  و دومی خوبه بنظرم .  اگه با شلواره بنظرم اولی.  اگه با دامنه دومی .

دومی چون پایینش دامنی طوره با دامن بد نمیشه؟ 

اصلا بحث لباس نیست ..خدایی رفتن به عروسی دوست خیلی بده مامانت حق داره خیلی از مسائل هست که نمیشه یک ...

مادر منم وقتی کوچیک یانوجوون بودم نمیزاشت برم . الان که ۲۳سالمه هنوز تو دلم مونده .  هنوزوقتی یکی میره تولد دوستش تعریف میکنه برام با خودم میگم یعنی تولد دوستانه چطوریه . وقتی دوستام میرفتن تولد استوری میزاشتن و فرداش میومدن تو مدرسه تعریف میکردن  همش تو دلم حالم بد بود . وقتی ازم میپرسیدن چرا نمیای خجالت میکشیدم بگم مادرم نمیزاره چون میشدم بچه ننه . برای همین همش میگفتم خودم نمیام . یا حوصله ندارم و یا جایی دعوتم . 

البته هنوز از نظر مادرم کارش منطقی بوده . اما از نظر من اینکار جز اینکه باعث عقده ای شدن بچه میشه کار دیگه ای نمیکنخ . چه بسا اگه خانواده اون دوست رو بشناسه و از نظر دختر خوبی باشه چه عیبی داره تولدش یا مراسمش شرکت کرد . 

هرچقدرم لطف بشه در حق اون بچه ولی همیشه جای یه سری چیز های بی ارزش تو دلش خالیه . که درسته چیز کوچیکیه ولی چون اجازه ای بهش داده نشد براش بزرگ میشه تو دلش

به نظرم وسطی رو با دامن تست کن ببین چطور میشه.  اگه خوب بود که حله. اگه خوشت نیومد، با شلوار مشکی تست کن از خودت یا خانوادت. اگر اگر نداشتین، میتونی عکس لباسو نشون بدی شلوار مناسبش بخری. خود شومیزتم ببر اتاق پرو بپوش ببینی چطور میشه با شلوارا. ببین شلوار مشکی تو صدتا مهمونی دیگه هم به دردت میخوره اگه بابتش هزینه کنی می ارزه. ولی شومیزت به نظرم خوبه اصلا. 

هر صدقه‌ای که برای مرده داده می‌شود، فرشته‌ای آن را می‌گیرد. در طبقی از نور می‌گذارد. بر لب قبر می‌ایستد. با صدای بلند می‌گوید: ای اهل قبور، درود بر شما، بگیرید این هدیه را که بستگان تان برای شما فرستاده‌اند. رسول اکرم (ص)
استارتر اولی خیلی شیکه با دامن کوتاه اگه نداری هم شلوار بگ

اولی کدوم بود؟ سفیده؟ 

این دامن دارم روی خودش بوده 

2706