2733
درسته ولی اخطار میدن بعد اگ پیگیر شی با جریمه حل میشه چند مورد اینطوری دیدم 

به نظرم ریسک اول کارهاشو انجام بده و بعد بساز

خانمهای متاهل و مادران پسرهای جوان از زیبایی ، کمالات ، اشپزی و ......هیچ زنی جلوی همسر و پسرتون تعریف نکنین به خصوص خانمهای متاهل همسر شما جذب تعریف جنس مخالف می شوند و ضررش توی زندکی خودتون هست ....مادران هم تعریف نکنین چون پسرتان از همان ابتدا حس ازاد بودن راجع به این مسئلع پیدا می کنن .....با تشکر از شما عزیزان🌻🌻🌻

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

میشه بگی چه سالی ؟چون دوسه ساله انگار جهاد کشاورزی جریمه میگیره سالای قبل تخریب بود صد درصد 

اوه جهاد ک بدون اثتسنا تخریبه

تخریب خیلی درد داره.هر اجری مینداختن اشکها ریختگ

خدایا کمک مردمان کشورم کن. 
اوه جهاد ک بدون اثتسنا تخریبه تخریب خیلی درد داره.هر اجری مینداختن اشکها ریختگ

😓😓😓

خانمهای متاهل و مادران پسرهای جوان از زیبایی ، کمالات ، اشپزی و ......هیچ زنی جلوی همسر و پسرتون تعریف نکنین به خصوص خانمهای متاهل همسر شما جذب تعریف جنس مخالف می شوند و ضررش توی زندکی خودتون هست ....مادران هم تعریف نکنین چون پسرتان از همان ابتدا حس ازاد بودن راجع به این مسئلع پیدا می کنن .....با تشکر از شما عزیزان🌻🌻🌻

ببین من شوهرم زمین خودشون که اصلا کشاورزی نبود رو رفت جریمه پرداخت کرد صرفا در گذاشت و حصار کشید

اومدند تخریب کردند شانس ما

گفتند نه جریمه هم حساب نیست آشنا نداشتیم

اگر آشنا داشته باشی حله

تلوخدا اگر نظرت با من یکی نبود توهین نکن ما هم وطنیم نه دشمن هم ما زنیم همه پشت هم!
نخیر با جریمه حل نمیشه  تو محدوده روستایی میشه  تو زارعی ففط تخریب

تو محدوده روستایی جریمه به جهاد کشاورزی میدی یا شهرداری ؟

فداتشم این تو روستاس دورتادورمون خونس منتها باعه .نمیدونم دیگ چی حساب میشه .دورو اطرافیان جریمه دادن به جهاد .

دادن ولی به چه دردی میخوره نهایت زود بجنبی بتونی خونه رو خالی کنی همین

اکی .اخه میرن دادگستری تشکیل پرونده میدن و اونجا جریمه تعیین میکنن و پرداخت میکنی تخدیب نمیکنن چند مورد اینطوری بم گفتن نمیدونم چرا همه مدلش هست 

اکی .اخه میرن دادگستری تشکیل پرونده میدن و اونجا جریمه تعیین میکنن و پرداخت میکنی تخدیب نمیکنن ...

آره ولی برا بعضیا حکم جریمه نمیاد و تخریب میکنن.

بیگدار به آب نزن اصلا حساب کتاب نداره که بدونی چیکار خواهند کرد چی خواهند گفت‌.

مگه میشه ؟قبول نمیکنن.

گاهی میشه یه پولی میگیرن و انجام میدم .اول دهداری بعد اداره کشاورزی برید 

هرگاه خداوند تورا به لبه پرتگاه هدایت کرد به او اطمینان کن چون یا تورا از پشت خواهد گرفت یا پرواز کردن را به تو خواهد آموخت.
تو محدوده روستایی جریمه به جهاد کشاورزی میدی یا شهرداری ؟ فداتشم این تو روستاس دورتادورمون خونس منت ...

ب دهیاری

جهاد مال زمین هایی ک جریمه ایی نیست و تحخریبیه

خدایا کمک مردمان کشورم کن. 
2706