2777
2789
خواهش میکنم فقط خانمهای متاهل جواب بدن و توهین نکنید  من سیزده ساله ازدواج کردیم و همسرم ادم خ ...

اصلا چیز غیر طبیعی نیست گاها مردا نمیتونن تخلیه شن مجبور میشن چون انگار منی میاد بریزه ولی نمیشه باید خودشون تخلیه کنن

اصلا به روش نیار برات مهم نباشه گیر بدی حساس میشه و بازم این اتفاق میوفته

یکسال پیش هیچ امیدی نداشتم، همه روش ها رو امتحان کردم تا اینکه بعد از کلی درد کشیدن از طریق ویزیت آنلاین و *کاملاً رایگان* با تیم دکتر گلشنی آشنا شدم. خودم قوزپشتی و کمردرد داشتم و دختر بزرگم پای پرانتزی و کف پای صاف داشت که همه شون کاملاً آنلاین با کمک متخصص برطرف شد.

اگر خودتون یا اطرافیانتون دردهایی در زانو، گردن یا کمر دارید یاحتی ناهنجاری هایی مثل گودی کمر و  پای ضربدری دارید *قبل از هر کاری با زدن روی این لینک یه نوبت ویزیت 100% رایگان و آنلاین از متخصص دریافت کنید* .

خواهش میکنم فقط خانمهای متاهل جواب بدن و توهین نکنید  من سیزده ساله ازدواج کردیم و همسرم ادم خ ...

حتما نیاز داشت و شما نتونستین همراهی کنید کاش خودتون براش ادامه میدادین

سلامتی و خوشبختی دخترم

جا قحطه خواهر حمام یک چیز فانتزی ومناسب فیلماس درواقعیت اونجوری نیست راحت نیست آدم بعدم لیزمیخورین به فنامیرین😂اون حرکتم که گفتی دیگه یبار طوری نیست تو شرایطی بوده نه راه پس داشته نه پیش خودت باید یجوری کارشو راه مینداختی  

2802
خوب خودت براش انجام میدادی 

بله درسته آفرین خودت جور دیگه انجام میدادید ببخشید دوست عزیز شما رو ریپ زدم میخواستم پیشنهاد شما رو تایید کنم

چگونه به شاخه ی شکسته بگویم که باد عذرخواهی کرده است ؟💔💔💔💔پایان عشق نفرت نیست بی تفاوتیست🙃
تجربه نداشتم عزیزم ولی خب حتما دیگه خیلی فسار روش بوده همسرم میگه وقتی کار نیمه تمام بمونه به مرد خی ...

اره خیلی تو فشار بود مشخص بود اما اونجوزی دیدمش نمیدونم چرا ازش بدم میاد نمیتونم به صورتش نگاه کنم 

اره خیلی تو فشار بود مشخص بود اما اونجوزی دیدمش نمیدونم چرا ازش بدم میاد نمیتونم به صورتش نگاه کنم&n ...

حالا یکم سر سنگین باش تا متوجه بشه ناراحت شدین  که دیگه تکرار نکنه وبراش خوشایند نباشه که عادت کنه عزیزم ولی خب خودت ته دلت ببخش واقعا اذیت بوده دیگه 

چگونه به شاخه ی شکسته بگویم که باد عذرخواهی کرده است ؟💔💔💔💔پایان عشق نفرت نیست بی تفاوتیست🙃
اون اکثرا

امضاتون زیبا بود حرف دل منم بود

ولی ممنوعه بودنش رو درک نمیکنم

آقایون درخواست ندن! عمریه غلامشم .... عمریه باورمه... خونه امید من فقط خونه مادرمه.... ادخلوا یا زهرا سلام الله علیه ...دلم با نگات زنده میشه ....حواست به من هست همیشه....منو میشناسی مثل یه مادر... نمیشه تو باشی و تنها بمونم.... مگه میشه تو ناخوشی ها بمونم... میخوام تا نفس دارم همینجا بمونم
یعنی به روش بیارم 

حالا اینبار موقع .....بگو دوست نداشتم حرکت اون روز رو حالا یک بار مشکلی نیست نتونستی خودتو کنترل کنی ولی خب برای من خوشایند نبود 

2801