2777
2789
عنوان

با این پسر ازدواج میکنید ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 342 بازدید | 37 پست
اگه تمام دنیا رو دست راستم بذاره مریخ و خورشید و ماه رو دست چپم به خداوندی خدا قبول نمیکنم☺

خب شماها خواستگار زیاد دارین حتما 

شیواتونم 🤗قشنگای من کیست تخمدان و تنبلی تخمدان دارم 😢💔🥺لطفاً اگه چیزی راجب درمانش میدونید بهم کمک کنید 🤕❤️ قرص های هورمونی اصلا دلم نمی‌خواد  مصرف کنم 👀🐣
جدی میتونی به همچین آدمی به چشم همسر نگاه کنی یا بهش اعتماد کنی ؟ 😐😐😐😐

میترسم دیگه پیش نیاد برام یه همچین خواستگاری چون موقعیت خودش خوبه هم تحصیل هم درامد هم مربی بدنسازی هم خوشگل 

شیواتونم 🤗قشنگای من کیست تخمدان و تنبلی تخمدان دارم 😢💔🥺لطفاً اگه چیزی راجب درمانش میدونید بهم کمک کنید 🤕❤️ قرص های هورمونی اصلا دلم نمی‌خواد  مصرف کنم 👀🐣

یکسال پیش هیچ امیدی نداشتم، همه روش ها رو امتحان کردم تا اینکه بعد از کلی درد کشیدن از طریق ویزیت آنلاین و *کاملاً رایگان* با تیم دکتر گلشنی آشنا شدم. خودم قوزپشتی و کمردرد داشتم و دختر بزرگم پای پرانتزی و کف پای صاف داشت که همه شون کاملاً آنلاین با کمک متخصص برطرف شد.

اگر خودتون یا اطرافیانتون دردهایی در زانو، گردن یا کمر دارید یاحتی ناهنجاری هایی مثل گودی کمر و  پای ضربدری دارید *قبل از هر کاری با زدن روی این لینک یه نوبت ویزیت 100% رایگان و آنلاین از متخصص دریافت کنید* .

حالا شما بگو بچه ی چشم پاکی هم هست اون تعداد زیاد اعضای خانواده رو میخوای چه کنی ؟

هر روز یه داستان داری بعدا ، آدم با هر کسی که وصلت نمیکنه 

با این خانواده باید یه زبون دو متری و اعصاب پولادین داشته باشی 

2802
حالا شما بگو بچه ی چشم پاکی هم هست اون تعداد زیاد اعضای خانواده رو میخوای چه کنی ؟ هر روز یه داستان ...

اره دقیقا چون خودم فقط یه داداش دارم اونم کادر درمان هست کلا بیمارستانه و کاری به کسی ندارع اصلا اینا هم زیادن هم شغل ندارن 

خیلی دوست د .خ .ت .ر داشته  و موقعی که با دوستاش می‌ره بیرون کلا راجب دختر حرف میزنه و تو خیا ...

واقعا چجوری دلت میخاد با همچین آدمی ازدواج کنی؟؟؟؟؟

یعنی برای فرار از مجردی باید هر کسی اومد بله بگی؟؟؟ 

و در پایان...دلم فریاد بود ، در نگاهم اشک ، در گلویم بغض اما بلند تر از همه میخندیدم!! 🥲 چشم خود بَستم که دیگر چشم مَستش نَنِگرَم.. ناگهان دِل داد زد دیوانه من میبینمش...🥲 سر آغاز راهی بودم که مقصدی نامعلوم داشت 👩‍🦯خیابانی پوشیده از ترس 🍂 و دوشیده از عشق 🖤 سر انجامِ حالی بودم 👤 که آینده ای نامشروع داشت 🥂 و من چه بی پروا 🙇‍♀️ در پی پروانه شدن 🥀 و چه دیوانه و بی بال👣 در پی پرواز 🦅....من چیزایی رو با خنده تعریف میکنم که واسه ثانیه به ثانیه اش گریه کردم 🥲 جوکر: من لبخند میزنم که دردامو پنهان کنم و آرزومه یه روز یکی بیاد نگام کنه و بفهمه همه چی دروغه 🙂 ...۱۴۰۳/۳/۱۹🚶درسته شد تجربه ولی نه قلبی موند ، نه حسی ، نه ذوقی!!!!🖤
اره دقیقا چون خودم فقط یه داداش دارم اونم کادر درمان هست کلا بیمارستانه و کاری به کسی ندارع اصلا این ...

برات دردسر میشه عزیزم و شیرینی نکات مثبت خواستگارت رو هم به کامت تلخ میکنه ، هر چند با اون قضیه ی هول بودنش که مطرح کردی من والا چیز مثبتی در ایشون نمی بینم 

اگر دوسش داشته باشم آره

حتی اگ طرف چشمش دنبال دخترای دیگ باشه؟؟؟

به چه قیمتی؟

و در پایان...دلم فریاد بود ، در نگاهم اشک ، در گلویم بغض اما بلند تر از همه میخندیدم!! 🥲 چشم خود بَستم که دیگر چشم مَستش نَنِگرَم.. ناگهان دِل داد زد دیوانه من میبینمش...🥲 سر آغاز راهی بودم که مقصدی نامعلوم داشت 👩‍🦯خیابانی پوشیده از ترس 🍂 و دوشیده از عشق 🖤 سر انجامِ حالی بودم 👤 که آینده ای نامشروع داشت 🥂 و من چه بی پروا 🙇‍♀️ در پی پروانه شدن 🥀 و چه دیوانه و بی بال👣 در پی پرواز 🦅....من چیزایی رو با خنده تعریف میکنم که واسه ثانیه به ثانیه اش گریه کردم 🥲 جوکر: من لبخند میزنم که دردامو پنهان کنم و آرزومه یه روز یکی بیاد نگام کنه و بفهمه همه چی دروغه 🙂 ...۱۴۰۳/۳/۱۹🚶درسته شد تجربه ولی نه قلبی موند ، نه حسی ، نه ذوقی!!!!🖤
خیلی دوست د .خ .ت .ر داشته  و موقعی که با دوستاش می‌ره بیرون کلا راجب دختر حرف میزنه و تو خیا ...

سنی نداری که

اگه واقعا اینطوره به درد ازدواج نمیخوره آدم تنوع طلبیه و آدم کنارش اذیت میشه

2801