2733
منصوری کدوم بود؟من عاشق اون سربازه شدم هعی سرش دنبال همه میچرخوند

از اول دارم تو دلم میگم این سربازا و اون گروه نوازنده طفلیا چقد اذیت میشن تا شب باید تو همین وضع باشن

مخبر ک به ربع ایستاد و سریع پیچوند و رفت

منصوری همون قد بلنده س مث برج زهر مار انگار ب زور آوردنش این همه ادم کوچیک و بزرگ اومدن برا ادای احترام باید این قیافه رو به خودشون ببینن

لطفا اگه مایل بودین بابامو یه صلوات مهمون کنید.ممنون.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

پناه بر گاد 😂👀

🥸😂

چالش سی روزه شکرگزاری گذاشتم و هرروز می‌خواستم تاپیک بزنم ، ولی چون توی اعتراض به درخواست حذف تاپیک شرکت کردم دیگه هیچ تاپیکی نمی‌زنم💔🤌🏻به امید بهتر شدن سایت🙏🏻
چراااا

۴۰۲/۵/۲۹ ب نظرت خوبههه؟؟؟😂🤣 

چون از روی اجبار جواب سلامتو میدم دلیل نمیشه ازت خوشم اومده باشه!  *** اگه از این:"🥰😍😘☺️😊🙂🤗😇😉" استیکرا برات استفاده کردم ینی دارم بهت فحش میدم، اگ توهم استفاده کردی فک میکنم ک داری بهم فحش میدی🥰 ***  وقتی باهات صمیمی نیستم راحت نباش، شوخی نکن، سوال هم نپرس>>>   
۱۸ کوشولوووو توو عشق منییی

ع ی سال بزرگتری🥰😂🤣 او مای گااادددد 😁🤍

چون از روی اجبار جواب سلامتو میدم دلیل نمیشه ازت خوشم اومده باشه!  *** اگه از این:"🥰😍😘☺️😊🙂🤗😇😉" استیکرا برات استفاده کردم ینی دارم بهت فحش میدم، اگ توهم استفاده کردی فک میکنم ک داری بهم فحش میدی🥰 ***  وقتی باهات صمیمی نیستم راحت نباش، شوخی نکن، سوال هم نپرس>>>   
واقعن خاک 😂😂😂😂 خوشگله دیدیش ؟ حتمن اونم ۱۷ سالشه😂😂👀

اره بدنیس ی سالی هم باهاش بودم چن روزه کات کردم🥲😂💔 نه بهم ۲۱ سالشع🤓

2706